Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Utálok élni nincsen semmi jó...

Utálok élni nincsen semmi jó dolog az életemben. Ha tehetem csak dolgozok. Felesleges ember vagyok. Mit tegyek ha így érzem? F

Figyelt kérdés
2016. ápr. 17. 15:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
41%
változtass rajta
2016. ápr. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
egész eddig próbáltam!Nem megy nekem! :(
2016. ápr. 17. 15:18
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Tűzz ki célokat magad elé! Mivel akarsz foglalkozni, hol, milyen szakterületen akarsz elhyezkedni, itthon akarsz élni vagy külföldön? Utóbbi már egy külön cél. Van családod, vagy későbbiekben szeretnél? Akarsz majd valami konkrét helyen utazni? Tegyél érte! Tanulj, képed magad, ha már sulival végeztél akkor menj továbbképzésre esetleg, tanulj nyelvet (legaláb angolt, ha itthon akarsz élni, akkor is!) Ha már keresel, tegyél félre. Ha van valamennyid, akkor abból adakozz, mert hidd el, jobb érzés lesz utána - olyan sokan mondják.

De legyenek kisebb céljaid is, pl veszel egy új bringát, vagy ha felnőtt vagy kocsit, vagy az igazá kis célok közül: megnyerni egy versenyt, befejezbi egy művet, ha alkotóa típus vagy, kifesteni a szobád, akármi.. Ha egy ilyet megtettél, máris elértél valamit és az nagy öröm :-)

Vannak tervező és cselekvő típusú emberek. Ha az utóbbi vagy, lehet, nehezebb lesz pontosan vizualizálnod a céljaidat, viszont könnyebben végzed majd el őket. Ha pedig inkább tervezni tudsz, akkor hamarabb gyártasz célokat magadnak, csak egyszer vedd rá magad, hogy elkezdd valamelyiket!

Talán írj naplót, hátha bejön ;-)

Esetleg ha úgy érzed, keress fel egy szakembert... Vagy látogass el imaházba/templomba, talán úgy könnyebb/jobb lesz egy kicsit.

Remélem hamarosan jobban leszel!

2016. ápr. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Mi az a dolog, amitől úgy érzed, hogy jobb lenne?
2016. ápr. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ha lenne ismét barátnőm,de az csak egy álom marad.Hiszen nem kellek senkinek.
2016. ápr. 17. 15:47
 6/19 anonim ***** válasza:

Olvasd el mé egyszer a válaszainkat lécci és gondoljodj el rajtuk!


És már bocsánat, de miért ne kellenél? A világon NINCS olyan ember, akiben ne lenne semmi vonzó. Biztosan van valami izgalmas, pozitív, s vagy megnyerő jó tulajdonságod, amivel nagadba bolondíthatn egy nőt (-; Csak szerezz egy kis önbizalmat. Kezdésként, írj magadról egy kicsit, és hidd el, mi válaszadók tutira fogunk mondani neked jó tulajdonságokat. Azokra rá kell szépen hajtani (-:

Csak tudod, ha pl én azt érzem egy fiún vagy lányon, hogy utálja magát (ha így van, ha tán nem), szerintem félnék vele rendes (pár- vg baráti) kapcsolatot kialakítani, mert aggódnék, hogy miattam nem lesz neki jpbb. Vagy echte konkrétan csak rontok a helyzeten.

Szóval a megoldás: vidítsd fel magad, legyen csak egy picit pozitívabb a kisugárzásod (hiszen a boldg te is Te vagy), és mindjárt bátrabb lesz majd az a lány, akinél bepróbálkozol. Persze majd a többiek kijavítanak, így van-e (-:

Eljáraz olyan helyekre, ahol ismerkedhetsz?

2016. ápr. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

"Ha lenne ismét barátnőm"


Nem fog minden problémád megoldódni varázsütésre,egy nőtől.

2016. ápr. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
#2 ne csak próbáld, hanem tedd!
2016. ápr. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nincsen bennem semmi olyan ami vonzó!El szoktam járni szórakozni csak az a gond hogy nem érdeklek senkit.
2016. ápr. 17. 16:06
 10/19 anonim ***** válasza:

Akkor... Nincs jobb ötletem, mint megkérdezni, hány éves vagy? (Hátha az alapján elindulhatunk.)

És itt a gond! Bammeg, ha te nem hiszed el, hogy van benned pozitívum? Értsd meg, lehetetlen, hogy egy olyan ember is legyen a földön, akit csupa negatív tulajdonság tesz ki és ne lenne 1 pozitívum a kismillió jelző között.

Mi lenne, ha megcsinálnál egy személyiség tesztet? (Mondjuk ezt, bár kicsit hosszú: [link] ?) Nekem anno adott egy nagyon jó hovatartozás-érzést, de persze utána elég nehezen vertem ki a fejemből :/ Viszont neled sztem segíthetne (-: A kedvemért lécci próbálj már ki valamit, a többiek szupereket írtak!

2016. ápr. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!