Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Általában mennyi, egy magán...

Általában mennyi, egy magán pszichológus?

Figyelt kérdés
Aki volt, pszichológusnál, mennyit költöt rá? Kb 1 óra mennyi?

2016. máj. 30. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Semennyit, tb-re mentem.
2016. máj. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Méregdrága, arany árban mérik és egyáltalán nem biztos, hogy megéri vagy hogy jobb lesz neked után, legalábbis nekem nem segített semennyit. Mármint én magán pszichiáterről beszélek és pszichoterápiáról, nem pedig tanácsadó szakpszichológusról. 10 000 – 12 000 Ft egy óra, ami semmire nem elég mert még ki sem nyitittad a száddat, már mutatja az órát, hogy lejárt az idő. Hat–nyolc ilyen ülést szoktak tartani, de van hogy többet is, ritkán lehet 100 000 Ft alatt megúszni a semmit. Lehet, hogy van akinek jó tapasztalatai vannak, nem kifejezetten rosszak vannak mert úgy láttam csak a pénzre megy ki a dolog. Ennyi pénzből meg akár egy nyaralásra is befizethettem volna... Egyébként ezt meg is tettem és sokk jobb lettem tőle mint ahogyan az az elején gondoltam...
2016. máj. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
bocs a hibák miatt, telefonról írtam
2016. máj. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

10-12 ezer szokott lenni az órabérük és 3-5 találkozás minimum kelleni szokott, de inkább több.


Én is voltam már olyan pszichológusnál, akivel nem jutottunk semmire, de utána találtam egy másikat, aki viszont eredményes. Nagyon sok múlik azon is, hogy mennyire vagytok egy hullámhosszon, mennyire sikerül egymásra hangolódnotok, megnyílnod neki. Ezek teljesen szubjektív, személyes dolgok is lehetnek, hiszen mindannyian másmilyenek vagyunk. Szinte mindegy is, hogy a doki mennyire ért a szakmájához, vagy milyen módszerekkel dolgozik, ha te valamiért mégsem tudsz vele együttműködni, vagy neked nem jön be a stílusa, személyisége.


Sok sikert!

2016. jún. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!