Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan élhetnék önálló életet?...

Hogyan élhetnék önálló életet? Az állandó szorongás miatt nem tudok talpra állni. 28/N

Figyelt kérdés
Idén február végén új helyre költöztem, ugyan a családomhoz, de egyre kevésbé találom a helyem, egyre többet szorongok, egyre mélyebbre süllyedek. Nem tudom, h tudnám egyedül helyre hozni az életem. Barátaim nincsenek sajnos, pedig jó lenne. Aki volt hasonló helyzetbe, h sikerült kimásznia a gödörből?
2016. jún. 1. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Hol élsz, városilag?
2016. jún. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Budapest
2016. jún. 2. 07:27
 3/5 anonim válasza:
Ugyan ez van velem is,csak en januar vegen koltoztem fel pest megyebol Budapestre...23/F
2016. jún. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát, ha esetleg vidékről költöztél fel Budapestre, akkor az önmagában is elég sok szorongásra adhat okot. :) Úgy értem, hogy az a rengeteg ember, a bűz, a mocsok stb. már eleve frusztrálhatja az embert. Én jó pár éve járok fel, először tanulni, most már dolgozni és már ha a vonatról leszállok, érzem, hogy összébb ugrik a gyomrom. :)


Egyébként én is hasonlóan érzek, mármint nem tudom, hogy önerőből hogyan hozhatnám egyenesbe az életem. :( Szóval jó tanácsot nem nagyon tudok adni.


Van, ami ritmust ad a napjaidnak? Dolgozol esetleg? Van háziállatod, akivel foglalkozni kell?

A családod nem tud segíteni, nem jössz ki jól velük?

2016. jún. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van munkahelyed ?
2016. júl. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!