Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen egy átlagos élete Mo....

Milyen egy átlagos élete Mo. -n egy embernek?

Figyelt kérdés
Én egyedülálló vagyok. Munka után egy ideje rengeteg szabadidőm van. Előtte sokáig túlóráztam a munkahelyemen, mert legalább ott értelmes dolgot lehetett/kellett végezni. Viszont egy ideje ebbe belefásultam, mert kissé értelmetlennek találtam azt, hogy előre dolgozzak, ha egy normál munkanapon is el tudom látni a feladataimat. Viszont így sok szabadidőm keletkezett, amivel nem tudok mit kezdeni. Olvasok, netezek, takarítok, egyéb ügyes-bajos dolgokat végzek, kirándulok a városban, de ez nem tölt ki lelkesedéssel. Akik egyedülállóak, nekik is ilyen az életük, vagy valamivel fel tudják dobni, hogy változatosabb legyen?

2016. jún. 4. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Barátokkal. Persze, hogy nem vagy maximálisan elégedett, ha mindig egyedül vagy.
2016. jún. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nyolctól kettőig vagyok munkában (nagyon szeretem a munkahelyem amúgy). Ha hazamegyek, dolgozom tovább, kis mellékes, jól jön a pénz. Este meg hétvégén barátokkal, családdal programokat szervezünk, kirándulás, biciklitúra, vagy csak vásárolgatás a csajokkal. Nyáron fesztiválok, koncertek.

Takarítani csak egy héten egyszer szoktam, netezni csak késő este, ha még van erőm.


Emellett megfogadtam, hogy tanulok, ahogy csak erőmből kitelik, most épp nyelvtanfolyamra járok, ott is jó a társaság egyébként.

Hobbijaim is vannak, sportolok, festek.


Neked van valami hobbid, amit társaságban végezhetnél? Nekem is úgy tűnik, a magány a bajod. Nagyon elszigeteled magad. Attól még, hogy egyedülálló vagy, lehet társaságod, barátaid.

2016. jún. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Nem azt kell nézni ki hogy él, mit csinál. Te azt csináld amihez neked kedved van. Ha ez olyasmi amit egyedül nem lehet akkor az első hogy szerezz barátokat.
2016. jún. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
Egy átlagos ember 10-12 órát dolgozik és nincs mellette ideje unatkozni. Szóval ilyen ember nem fog neked tudni segíteni, hogy mivel tudnád lefoglalni magad.
2016. jún. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is rengeteg a szabadidőm, végre olyan munkám van ami ezt lehetővé teszi, és szintén egyedülálló vagyok. Én zenélek, videókat csinálok, ezzel órákat el lehet tölteni. Ismerek olyat aki képeket fest, de sokan meg blogot írnak vagy könyvet, és mindig jó érzés ha elkészül 1-1 alkotás. Ráadásul a felgyülemlett érzelmeket is kiírja/zenéli/festi magából az ember.
2016. jún. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!