Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kijelenthetem, hogy minden...

Kijelenthetem, hogy minden pasi egy idióta?

Figyelt kérdés

Exem akit már csak exnek hívok, pedig nem zárta le a dolgot, nem jelentkezik egy hónapja. Egy szép szombati napon úgy gondolta soha többet nem veszi fel a telefont és nem válaszol az üzeneteimre. Még mindig nehezen teszem túl magam a dolgon, tudom, hogy ilyen bánásmódban a kutyája nem részesül, én meg mégis csak ember vagyok. Nyomorultul érzem magam egy pasi miatt. Jó hát végül is asszem mindenki átérzi ezt legalább egyszer. Pokolian fáj. Néha úgy érzem akármennyire élettani képtelenség beledöglök. De ez még semmi. Tavaly volt egy olyan gondom, hogy anyám férje kukkol. Amikor kimentem napozni minden alkalommal arra tévedt, és láthatóan semmi dolga nem volt a kert hátsó részében, ahol én kicsit félmeztelenül sütkéreztem és szóltam, hogy senki ne jöjjön ki. Akkora trauma volt ez, hogy kibőgtem magam és soha többet nem tettem ki magam a napra inkább, eljárok szolizni. Most megint szép az idő úgy gondoltam kiülök tanulni. Kivittem a napozóágyat és az árnyékba lepakoltam hogy olvasok, erre nem megint kijön az a szemét g*-ci? Gondolom azt remélte megint félmeztelen vagyok. Semmi dolga nem volt csak kijött és visszament. Egyetlen egy alkalmat sem hagyott még ki, hogy látogasson ha fent állt az esélye annak hogy meztelenül vagyok. Mi a k*-rva anyját csináljak ezekkel? Miért ilyen kretén az összes? Hol vannak a normálisak?

Nehezen viselem ezt az egészet mert a barátaim mind nagyon messze laknak én meg elköltöztem. Nincs aki segítsen. És most még félhetek attól is hogy anyám k*-csög férje kukkol. :/



2016. jún. 4. 15:33
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
69%
akkor én is kijelentem, hogy minden nő egy hülye 3,14csa.
2016. jún. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Persze, kijelentheted, hiszen szólásszabadság van, de ettől még nem lesz igazad.
2016. jún. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
46%
Hát nem nagyon
2016. jún. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
75%
Nem ez csak 2 pasi, kicsi a mintád. Én normális vagyok.
2016. jún. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Mindkèt nem az. Rohadt kevès a kivètel. De vannak ès lesznek is mindig..azèrt ennyire ne általánosítsunk.~
2016. jún. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
:( miért nekem jut az összes kretén?
2016. jún. 4. 15:39
 7/32 Inessential ***** válasza:
68%
És én megkérdezhetem, hogy mi f*$zért kell általánosítani?
2016. jún. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Kijelentheted. A vélemény az vélemény, nem tény.

Ha azt mondja valaki, hogy minden pasi/nő egy idióta, az nem tény, csak valakinek az állítása, aki szerint úgy van.

Ha valaki az ellenkezőjét állítja, az sem tény.

Nyugodtan mondhatsz te bármit, az nem lesz sem igaz, sem hamis. A vélemény != tény.

2016. jún. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 Inessential ***** válasza:
mi a*
2016. jún. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Kijelentheted, mert lehet vélemény, az már más tészta, ha szimplán hülyeség.
2016. jún. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!