Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nincs senkim és kezdek beleőrü...

Nincs senkim és kezdek beleőrülni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Teljesen depressziós vagyok a szeretethiánytól,egyszerűen senkim sincs akivel jól érezhetném magam. Se barátok,se párkapcsolat,fáj a szivem miatta. 20 éves lány vagyok
2016. jún. 14. 02:26
 1/10 anonim ***** válasza:
24%

"Se barátok,se párkapcsolat,fáj a szivem miatta."


Elég nehéz elhinni, hogy egy 20 éves lánynak önkénytelenül ne legyen párkapcsolata. Szerintem itt arról van szó, hogy válogatós vagy és átlag alatti kinézetű. Ugyan sok átlag alatti lánynak összejön egy-egy Chaddel, de úgy tűnik, neked nincs szerencséd, úgyhogy vagy be kell érned valakivel a saját súlycsoportodból.

2016. jún. 14. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%
Vagy vélhetően továbbra sem lesz párkapcsolatod...
2016. jún. 14. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

miért nem teszel ellene?

mi gátol meg ennyire?


23F

2016. jún. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jól írja az első. Érd be a saját súlycsoportoddal, ne legyenek túl nagy elvárásaid. Mondanám, hogy írok, és beszélgessünk, de fenn áll a veszélye, hogy az ország másik végén laksz, vagy figyelmen kívül hagysz. :) Rám pedig nem jellemző, hogy mások után futok.
2016. jún. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nekem nagyon durván alacsonyak az igényeim egyébként,de ezzel a kioktatással lószrt sem segítettetek :)))
2016. jún. 14. 12:21
 6/10 anonim ***** válasza:

Keress barátokat. :D

Nekem is azt kéne tennem, de fogalmam sincs hol kezdjem.

2016. jún. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mik azok a dolgok amik érdekelnek? Miket csinálsz szívesen, milyen programokat csinálnál többiekkel?
2016. jún. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az egyik lány ismerősöm is ezt mondta. Aztán megemlítette, hogy a hosszú haj nála alap. Az aztán alacsony elvásárás.
2016. jún. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 rosszqtya válasza:

"nekem nagyon durván alacsonyak az igényeim"


lehet itt a baj! :)))

2016. jún. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

szia,

Nos én 29f vagyok de kb ugyanez a helyzet állt elő... én egzisztenciával rendelkezem de így is elég nehéz, elkezdtem nyelvet tanulni és nyitottabb lettem a dolgok fele.nos... "babysteps". először csak írj rá arra akivel szivesen beszélgetnél. ha pozitívan reagál akkor beszélgess vele. ne sajnáld az időt és a pénzt egy-egy sörözésre, bármi lehet belőle, például bemutat valakinek. Tuti tipp nincs, lépésenként bele kell rázódni a társasági életbe valahogy. Sok sikert!

2016. jún. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!