Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valaki segítsen?

Valaki segítsen?

Figyelt kérdés

Az érdeklődés teljes hiánya. Ezzel jellemezném a helyzetem. Nem azzal van baj, hogy nem találok elfoglaltságot, pl elkezdtem nyelvet tanulni, hangszereken játszom és jelenleg zenét írok, de egyszerűen nem érdekel! Most váltok szakot egyetemen, de nem az foglalkoztat, hogy mi van, ha nem vesznek fel, mert erre az esetre is vannak terveim.

Barátnőm, barátaim nincsenek. Néha beszélgetek egy-egy volt osztálytársammal beszélgetwk néha, de mégsem nyúzhatom őket 0-24-ben.

Valaki tudna segíteni? Már kezd elegem lenni, ezért folyamodtam arra, hogy itt kérjek segítséget.

És 20/f, ha számít.


2016. jún. 17. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztosan semmi olyan sincs, ami iránt egy kicsit is érdeklősnél? Amit csak egy csöppet is szeretnél? Van valami célod? Érdemes ilyenkor azért dolgozni :)
2016. jún. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kiiratkoztam a korábbi szakomról, 3 hónap alatt felkészültem emelt érettségire, hogy tegyek egy nagy lépést a célom felé. A további céljaimhoz be kell kerülnöm az újabb szakra, hogy elérhessem.
2016. jún. 17. 21:36
 3/3 anonim válasza:

milyen rossz vkinek...

afrikában a gyerekeknek nincs pénze tanulnite meg itt nem érdeklődsz...sokan ahnagszert se tehetik meg errefelé..sztem értékeld a dolgaid.

2016. jún. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!