Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol tudnék ismerkedni huszonév...

Hol tudnék ismerkedni huszonévesen, ha a társasági életem fonala pár éve el lett vágva, és már nem találom a végét?

Figyelt kérdés

Az ismerősök, barátok, haverok azok, akiken keresztül a legtöbb ember új társaságokat ismer meg új emberekkel, akikkel új helyekre megy...stb. Én kiestem ebből a körből rajtam kívül álló okok miatt, és azóta csak a net maradt.


Nem járok semmilyen társaságba, mert egyedül nem érzem jól magam idegenek közt. Egyáltalán hova is mehetnék?! Sosem voltam népszerű a népszerű emberek között, nem is vágytam rá, hogy az legyek, mert nem őket keresem.

A "Menjek programokra, ilyen olyan fesztiválra, rendezvényekre" tanácsok nem sokat érnek, mivel még mindig nem azokat a nőket keresem, akik ilyen helyekre járnak. Maximum akkor, ha valaki szintén elcipeli őket magukkal.

Nem akarok itthon poshadni egész nyáron!

Beszélgetnék egy hozzám hasonló helyzetben lévő lánnyal/nővel , akivel megbeszélünk egy találkát, és már itt sem vagyok!!! De mégis hol találnám meg őt, aki rám vár? Mert biztos bár rám valaki, aki pont rám vágyik, csak jól titkolja :P

Őszinte, nyitott, közvetlen, intellektuális vagyok, szóval ezzel nem lenne gond (már akinek ezek jó tulajdonságok)



2016. jún. 29. 19:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
badoo.com ha ráírsz mondjuk 30 csajra abból 10 válaszol , 5-el lesz tali, és 1-el talán össze is jön valami (kapcsolat vagy szex ez már más kérdés)
2016. jún. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Ugyanez a problémám. Úgy mennék programokra meg minden, de egyedül kinek van kedve? Bár én nem a te korosztályod vagyok.
2016. jún. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

20-tól 40 éves korig bárkivel elvagyok, aki elég értelmes.

A Badoo 2 forintot nem ér... A nevedben küldözget üzeneteket, a sajátaidat pedig senki nem kapja meg. Átverés az egész.

2016. jún. 29. 19:53
 4/12 anonim ***** válasza:
Lány vagy fiú vagy? Én lány, nekem írhatsz.
2016. jún. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4# Nem tetszik a kérdésed megfogalmazása. Megengedem hogy te írj először ;)
2016. jún. 29. 22:49
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
mi a jó büdös franc :D most már értem mér nincs társasági élete, "nem tetszik neki a kérdés " :D Könyvtárba költözz be jó olvasást :DDDD
2016. jún. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A kérdező írt először.
2016. jún. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Csatlakozz egy ifjú keresztény közösséghez.

Én is ott találtam barátokra, hidd el sokkal többre mész velük mint a fiatalok többségével.

Ott találhatsz erkölcsös, konzervatív értékrendű lányokat.

2016. jún. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8# Nem semmi... :D Tudod mennyire utálom a vallást? Nem, nem tudod. De most akkor leírom, hogy NAGYON!
2016. jún. 29. 23:59
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz dolgod lesz így az életben, fiam.
2016. jún. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!