Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Így lehet ismerkedni?

Így lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy beülök egy normálisabb kocsmába ahol elfogyasztok egy korsó alkoholmentes sört és közben megpróbálok egy társasághoz oda verődni.


Ez mennyire működőképes ötlet?


21/F



2016. jún. 11. 23:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem ez nem igazán életképes.

De miért pont alkoholmentes az adott sör amit iszol?

2016. jún. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
21%
miért alkoholmenteset? Egyébként van rá esély, olyan társasághoz menj oda, akiken már látod, hogy kezd jó lenni a hangulatuk.
2016. jún. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Azért alkoholmentes, mert az adott kocsma nem a településemen lenne, mivel itt nincs olyan kocsma ami beleesik a normális kategóriába. Tehát el kell utaznom egy városba, de tömegközlekedés híján kénytelen vagyok autóval menni, úgy meg nem ihatok alkoholt. Tudom szívás, de valamit tennem kell, ez a tanya lét meg az itteni emberek kikészítenek. Rossz a magány :(
2016. jún. 11. 23:55
 4/18 anonim ***** válasza:
18%

Első vagyok.

1 korsó sima sör még nem a világ.

Egy próbát azért megér a kocsmai beszélgetés, bár nem sok esélyt látok rá.

Próbálj meg ismerkedni koncerten.

2016. jún. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
59%

Sajnos nem jó taktika. A kocsmába valószínűleg ismerik egymást az emberek. Tehát egyből ne közeledj senkihez, mert az tuti nem jön le jól.

Max úgy tudnál, hogy rendszeresen eljárnál 1 helyre és sokszoros látás után szólítasz meg valakit, hogy mi újság vele. Szóval idő kérdése. Ez jó taktika, de nem lehet elkapkodni.

2016. jún. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
59%
Valamilyen közös sport vagy hobbi sokkal jobb.
2016. jún. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%
Inkább járj valamilyen szakkörbe. Vagy akár sportszakkörbe.
2016. jún. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerintem se jó ötlet.
2016. jún. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Beülsz 20 kocsmába, talán lesz egyben valaki, aki megszólít, hogy mi újság, haver. Akkor azzal eldumálgathatsz.


Bemenni és megpróbálni odaverődni egy társasághoz szerintem szinte reménytelen. Eleve egyedül társasággal sokkal nehezebb megismerkedni, mint egy-egy emberrel.

2016. jún. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hát az nem jön ki jól.A kocsmai társaság nem egy favorit meg kevés a csaj, bár nem tudom mit is keresel igazán?
2016. jún. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!