Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak? Folyton csak sírok

Mit csináljak? Folyton csak sírok

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor sírok. Most különösen, borzasztóan magányos vagyok, a legjobb barátnőmmel eltávolodtunk egymástól. Van barátom, de csak ritkán látom. Itt a nyár, de én csak azt látom benne, hogy nincs mit kezdenem magammal és mindjárt vége. Ha pedig suliban vagyok akkor esténként mikor mindenki alszik, a nagy nyomás miatt sírok, túl sok az elvárás, és nagyon nehéz teljesíteni őket... Amikor ideges vagyok akkor is elsírom magam, egy érzelmesebb üzenettől is már bőgök... Mit csináljak? Hogyan tudnék kevesebbet sírni? Ez normális? 15/L
2016. júl. 2. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Normális. Mondanám, hogy ne aggódj, mert felnőtt korodra változni fog, de nem fog. Sőt, egyre rosszabb lesz. Úgyhogy azt mondom inkább, hogy élvezd ki és becsüld meg, amíg gyerek lehetsz, még vannak lehetőségeid, még bármilyen utat választhatsz, még találhatsz rengeteg új barátot, szerelmet, még tanulhatsz, és nem kell azon stresszelned, hogy hogyan tartsd fenn önmagad egyedül.

Nehéz a kamaszkori változásokat feldolgozni, de hidd el, ezerszer jobb, mint a felnőtté válás lesz. :D

Javaslom, hogy keress valami hobbit, ami boldoggá tesz, és kikapcsol. Sport, zene, tánc, kirándulás, bármilyen szakkör, jógázás, meditáció... a lényeg, hogy relaxálj, csinálj valami érdemit, amitől jól érzed magad, és lehetőleg társaságban. Az is sokat segít, ha te segítesz másokon. Pl. járj állatmenhelyekre, idősek otthonába, szervezz adománygyűjtéseket, stb.

2016. júl. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindenkinek vannak nehezebb időszakai.

Amikor én is hasonló helyzetbe voltam, a neten ismerkedtem meg másokkal és ott űztem el a magányt. Nekem az segített sokat, viszont nem tudom hogy a leghelyesebb megoldás.

Az érzékenységről meg annyit hogy mai napig egy filmen vagy üzeneten el tudnak szabadulni a könnyeim fiú létemre!(szó sincs sirásról csak egyszerüen megindulnak :D) 18/F

2016. júl. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Beszélgess, majd találkozz annyit a barátoddal, amennyit tudsz (már ha szereted), járj el ha van alkalmad, szerezz új barátokat, vagy élőbe, vagy net segítségével, hátha könnyebb lesz. Mindenkinél vannak rossz időszakok.
2016. júl. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ilyen ez a kamaszkor,én is hasonlóan érzek:/ Nincs valami hobbid,ami megnyugtat?:)

Ha esetleg szeretnél valakivel beszélgetni írj nyugodtan privátban:) 17/L

2016. júl. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
írj ha szeretnél
2016. júl. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Most én is így vagyok... én vagyok az egyetlen az osztályból aki falun laki k ezért folyton szekálnak és nem akarnak a barátaim lenni... és (most fejeztem be a 8.-at) ezért ez a 8 év nagyon megviselt... félénk,kövér "férfi" lettem mert 8 év barátok nélkül az iskola nehézségeivel... Átérzem... Borzasztó! Én is már csak abban bízok hogy a középsuliba jobb lesz..

14/F

2017. jún. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!