Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta van barátom (2,5 hónapja) folyton csak rossz hangulatom van és mindig csak sírok miatta (nem szokásom), pedig nagyon szeretem, mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
Nem csinál kiemelésre méltó dolgokat
2016. jún. 23. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
neked nem tesz akkor jót a kapcsolat
2016. jún. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De mégis mivel váltja ki, hogy sírsz?

Mi okozza a rossz hangulatod?

Amíg (saját magadnak is) nem tudod megválaszolni ezeket a kérdéseket, addig nem lesz meg a megoldás!

2016. jún. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Közös a baráti körünk (több lány) és sok időt tölt velük nélkülem is, meg sokszor mond valamit és mást csinál ami nekem rosszul esik. Ezenkivűl kicsit féltékeny tipus is vagyok de ezt próbálom álcázni
2016. jún. 23. 20:31
 4/5 Költőnő? ***** válasza:
Úristen.
2016. jún. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én exem is jól kijött a lányokkal, meg is mondta nekem hogy miért szeret velük beszélgetni és volt hogy azt is amikor ráhajtott egy kolleganője. Persze ezt sosem provokálásképp, hanem csak elmesélte a napját. A lényeg. Természetes hogy féltékeny vagy, talán nagyon ritkán szóba hozhatod hogy így érzel, de ne gyakran és akkor is nyugodtan tényközlően. Szóval egy bizonyos szintű féltékenység kell hogy legyen. De ilyenkor gondolj arra hogy a barátod szeret téged és nem hogy nem tudna, de nem is akarna megcsalni senkivel. Neki csak te vagy az aki fontos, és az egyetlen nő akihez hozzáér. Ha nincs meg ez az érzés benned akkor nincs teljes bizalom köztetek. Ezt jobb mihamarabb orvosolni, megbeszélni. Vagy ha nem megy akkor sajnos vége. Bizalom az alapja a parkapcsolatnak, lehet bármekkora is a szerelem
2016. jún. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!