Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen tanácsot tudnátok...

Milyen tanácsot tudnátok nekem adni?

Figyelt kérdés
Szóval 2 évvel ezelött el "menekültem"otthonrol ( 14 évesen) ki a testvéreimhez külföldre..a nyelvet nem tudtam...s rengeteg kudarc élményel a hátam mögött jöttem ide..és itt meg tovább halmoztam a kudarcokat..nem siekrült beilleszkednem,...Naagyon elzárkoztam..nem tanultam..s tényleg ugy elpazaroltam egy évet a semmire..azután pedig váltottam elkezdtem dolgozni és melette tanulni..csoda folytán a munka helyen sikerült ki bontakoznom és ott jol éreztem magam..csak az a baj..hogy a munkahelyen nem volt/van életem..csak a munka hely..amugy meg semmi..nem merek emberekhez nyitni..pedig olyan jo lenne végre kimozdulni..pörögni élni..de valami mindig vissza húz..és a munka helyen meg megismertem egy fiút aki viszont nagyon rendes és nagyon pörgös pont amilyen én is akarok lenni..és ö is nyit felém elég nyilvánvaloan kimutatta hogy tetszem neki és már el is hivott randira meg is volt meg minden..de viszont én túl komolyan veszem...és ha ö rá jön hogy én nem is vagyok olyan vidám jo kedvü minda munka helyen és hogy igazábol milyen depresszios meg bezárkozott tudok lenni akkor tovább lép ott hagy és ennyi volt...nekem meg akkor sose sikerül végre felszabadulni
2016. júl. 5. 00:19
 1/9 A kérdező kommentje:
Na jo a végén kicsit zavarosan fogalmaztam..a kérdés konkrét lényege..hogy nektek mi a véleményetek a helyzetemröl és a hozzáállásomrol? Hogyan kell barátokat szerezni? Hogyan legyek társasági ember? és hogy ne féljek az emberektöl? mert az hogy csak ez azegy srác van akivel néha irok meg minden ...túl komolyan veszem és aztán oriásit fogok csalódni
2016. júl. 5. 00:23
 2/9 anonim válasza:
Hát figyelj....próbálj meg kicsit felszabadultabb lenni! Ne zárkózz el annyira, mert az nem tesz jót. Hogy kell barátkozni? Először kezdeményezz beszélgetést. Azon legyél, hogy minél vidámabban beszélgess. Érdeklődj felőle. Egyszerűen legyél bátor. szólíts meg embereket. Ne legyél elzárkózva senkitől, és semmitől. Ha egy kicsit több fényt viszel az életedbe minden rendben lesz.
2016. júl. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ez még lemaradt: Szerintem nem jó ahogy hozzáállsz a dolgokhoz. Járj el többet bulizni, érezd jól magad. Ha már egyszer kezdeményeztél idegennel beszélgetést, utána már nem fogsz félni. Nem szabad félni. Szóval kapcsolódj ki, és ismerkedj.
2016. júl. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De álandoan az jár a fejembe, hogy ugy se kiváncsi rám senki..és, hogy csak elmenekülnének tölem az emberek..nem tudom honnan jön ez..otthon volt 2-3 jo baratnöm de elég baj, hogy azóta viszont nem tudtam újakat szerezni..annnyira idegesit ez a bezárkozás..de annyira megszoktam
2016. júl. 5. 06:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor kezd azzal, hogy ezeket a negatív gondolatokat lecseréled pozitív gondolatokra. :) Az, hogy miképp gondolsz magadra, meghatározza azt, hogy mások miképp fognak gondolni rád. Ha neked negatív véleményed van magadról, akkor hogy várhatnád el másoktól, hogy pozitív véleménnyel legyenek rólad?
2016. júl. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem te egy nagyon talpra essett srácnak tünsz:D

Nehogy már a régi kudarcok határozák meg az életedett.

Én a te helyedben elmennék egy fiatalabb munkatársammal valahova, pl beülni kévézni, ha meg nem passzoltok egymáshoz hadjad!

Kicsit gondolkozz el, és ne itt a Gyk-n várd a megoldást:)

2016. júl. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen nagyon igazad van a pozitiv gondolkodásal kapcsolatba :) csak rendkivül nehéz igy átalakitani mikor annyira megszoktam ezt az állandó pesszimizmust..amugy meg köszönöm szépen..tényleg talpra esettnek tünök? :) és amugy meg lány vagyok :))
2016. júl. 5. 23:48
 8/9 anonim ***** válasza:

pedig lemertem volna fogadni, hogy fiú vagy:D

utolsó vagyok, és én is lány vagyok:)

Amúgy igen, egy kis pozitiv gondolkodás, meg egys kis önbizalom, utána minden sinen lesz!


Csak merj változtattni!:)

2016. júl. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
TAlán amiatt hihetted azt mert oda irtam hoigy 2-3 barátnöm:))...azt a barátságra értettem.. itt szerelmes vagyok egy fiúba de félek hogy cdsalódni fogok
2016. júl. 7. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!