Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy tudnék ezen változtatni?

Hogy tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Sajnos nincsenek barátaim, csak felszínes haverok, ismerősök inkább. Volt egy legjobb barátnőm, de kihasznált (miőta meg lett a jogsim folyton vonszolnom kellett a popsiját ide oda) és sose állt ki mellettem, persze mindez utólag , most derult ki, meg is szakítottam vele a kapcsolatot. Rajta kívül nincs senkim, mint barát. Van barátom (kapcsolat) már zobb mint egy éve , de az ő baráti társasága nem az én stílusom. Nincs hobbim sajnos, pedig itt a nyár és mennék buliznék, szórakoznék , ismerkednék, de egyedül nem merek neki indulni az éjszakának. Kisvárosban élek ahol nincs sok program szoval az is kilőve... Valaki van hasonló helyzetben? Hogy változtatott ezen? 19/L
2016. júl. 6. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Melyik kisváros?
2016. júl. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én vagyok. Bár nekem azért könnyebb.


23/F

2016. júl. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
itt csak csúnya pasik vannak
2016. júl. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!