Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Megöl engem a stressz és csak...

Megöl engem a stressz és csak 16 éves vagyok! Rosszul vagyok a generációmtól! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Röviden:

-Nem tudok rendesen aludni

-Ha péntek délután eszembe jut hogy hétfőn suli görcsbe rándul a gyomrom,hosszú ideig nem tudok lenyugodni

-Nincs koncentrálóképességem

-Mindenben csak a menekülést látom.Ha leülök olvasni,vagy lefekszek aludni arra törekszem hogy azt minél tovább és minél elmerültebben tegyem.

-Írok is,abban szoktam sokszor eltűnni.

-Van egy lány akit szeretek,ő is összeszedett valaki mást,az is nagyon fáj.

-Az osztályom összetétele nagyon rossz.Engem nem piszkál senki,de elmondhatatlanul rossz.

-Alig várom hogy hazajöhessen suliból.

-Örökké hulla fáradt vagyok,semmihez sincs kedve,betegeskedek.

-Sokszor Szédülök,hányingerem van,fája fejem,el vagyok gyengülve.

-Örökké levert vagyok,sokszor érzem azt hogy"kész,elegem van,kap*a be mindenki".

Már írtam ki egy kérdést,itt csak a véleményem fejtettem ki,de most leírtam azt is amit én érzek.

Mit tegyek?

16/f



2015. okt. 4. 18:37
 1/9 A kérdező kommentje:
2015. okt. 4. 18:39
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Suli váltás nem opcionális lehetőség? :D
2015. okt. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Nem akarlak elkeseríteni, de a felnőtt élet sem lesz könnyebb. A felsorolás témái fognak részlegesen, vagy teljesen átalakulni. Köszöntelek az életben! Fel a fejjel harcos! :)
2015. okt. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha van lehetőséged rá, akkor menj el egy pszichológushoz. Az a baj, hogy ezek a problémák nem fognak megszűnni, csak tovább fognak mélyülni. Később még szarabbul fogod magadat érezni...


Meg aztán látnád, hogy mi megy a felsőoktatásban. Még most keress segítséget. Leginkább a szorongás miatt.

2015. okt. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kikéne kapcsolódni. Nem vagy te túl sokat a négy fal között? Ráadásul egyedül? Nincs olyan haverod,akivel eltudnál menni időnként valahová?
2015. okt. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
60%

Gyakorlatilag teljes általánosságban beszéltél. Vagyok két évvel idősebb,egy elég rossz hírű suliba járok,és az emberek itt is ugyan azok. Ugyan azt érzem amit Te,ugyan azok a problémák,de tudod a közöny és sok doboz "lesz*rom" tabletta sokat segít. De hidd el,mindenre van megoldás. Sorrendben írnám a reakcióimat:

-sportolj. focizz,kézizz,kosaraz,sakkozz. ha olyan sportot űzöl akár csak hobbiból amit szeretsz,akkor olyan emberekkel kerül(het)sz össze akik hasonlóak mint Te.

-ez ilyen. én sem tapsolok ha be kell mennem,de bemegyek és igyekszem teljesíteni. keress egy-két normális embert a suliban és lógj velük,nem feltétlenül kell az osztályoddal lógnod 0-24.

-erre csak azt tudom mondani hogy azért próbálkozz,vizsgánál jól jöhet.

-ezzel semmi gond nincs,szerintem,ha egy kicsit leoffolod az agyad. én is olvasásba és a zenébe menekülök a magány és a problémák elől néha.

-akine futja az agyi kapacitásából ilyenekre az ne panaszkodjon :-)

-nő és villamos után sosem szabad futni,mindíg jön egy másik.

-ha én azt elmondanám,hogy én milyen helyre járok,hálát adnál a sorsnak az osztályodért...

-ez megint elég normális 16 évesen,ne haragudj :D

-nos ez egy elég összetett kérdés. menj el egyszer a háziorvosodhoz (egy nap igazolt távolmaradás,amúgy) és mond el neki ezeket,ő jobban tud segíteni mint mi itt a neten :)

- ---//---

-ha úgy érzed hogy a generációddal szembeni ellenérzéseid,és az egyébb problémák teljesen rátelepednek a életedre,keress egy pszichológust. nem szégyen,és hasznos bír lenni. a fent leírt tüneteid egy depresszív problémahalmazt alkotnak (alvászavar stb...) javaslom menj el,max másodszor már nem mész. De hidd el segítséget kérni sosem szégyen!

2015. okt. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!Mentek a zöldek,és hálás vagoyk a sok segítségért!
2015. okt. 4. 19:30
 8/9 hugyosgalacsin ***** válasza:
45%
ha már ettől stresszes vagy akkor a nagybetűs életben első nap aranyered lesz
2015. okt. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
24%

"ha már ettől stresszes vagy akkor a nagybetűs életben első nap aranyered lesz"


Az iskola stresszesebb mint a nagybetűs élet.

2019. dec. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!