Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak a haverjaimmal,...

Mit csináljak a haverjaimmal, ha folyton leráznak?

Figyelt kérdés
Folyton-folyvást leráznak, elküldenek, hogy nem akarnak találkozni, meg mindent kitalálnak, csak hogy ne lógjunk. Évente ha egyszer-kétszer tudom őket kimozdítani otthonról. Elég érdekes, hogy a 10 haver közül mindenki elfoglalt, vagy sz@r a kedve éppen akkor. Nagyon lusták és kockák azt tudtam eddig is, de ennyire. Már több éve nem voltunk együtt sehol, max egyesével. Nem velem van a hiba, mert szeretnek velem lógni, mindig felhozzuk az emlékeket, folyton beszélünk gépen keresztül de lusták felkelni. Új barátokat nem találok, hiába keresek, mert a város és a környéke (Budapest környéke) elég rossz.

2016. júl. 9. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert nem a haverjaid, csak szeretnéd.
2016. júl. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De, a barátaim, mert tényleg nagyon jól elvagyunk mindig, csak nagyon lusták. És nem hinném, hogy a 10 barátomból egy se lenne az igazából.
2016. júl. 9. 16:24
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is Te tevedsz ,egy igazi barat,nem raz le!

Csak egy legyen, ne tiz,de az igazi!

2016. júl. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
Offóld őket vágod... de komolyan.
2016. júl. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De nagyon nehéz lenne őket offolni, sok közös emlék, közel laknak ( 1-2 utcányira ), egy az érdeklődési körünk :(
2016. júl. 9. 17:08
 6/9 Roland G. ***** válasza:
73%
Szerintem ez nem barátság,hanem haverság,ami nem ugyanaz.
2016. júl. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mi a különbség?
2016. júl. 9. 18:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Velük van a baj, te is írtad. Ez van, kockák, fosnak az emberektől, a társasági élettől. Ezzel nem lehet sokat tenni.
2016. júl. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a környéken mindenki ilyen :(
2016. júl. 9. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!