Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi a teendő ha magányos vagyok?

Mi a teendő ha magányos vagyok?

Figyelt kérdés

Egy hónapja elhagyott a párom, és azóta napi szinten magányosan érzem magam otthon. Üres a lakás. A poén az, hogy előtte sem lakott velem, mert tavkapcsolatban voltunk,és ő máshol lakott,de akkor nem éreztem üresnek a lakást.

A munka lefoglal, akkor nincs gond, csak mikor otthon vagyok egyedül és a telefon sem csipog hogy üzenet jött.

Azt sem tudom mivel kéne betölteni ezt az űrt. Új barátot még nem akatok, nem vagyok rá kész.

A barátnőim, elkerülhetek, meg már családjuk van. Egy barátnő sem töltené be ezt az űrt. De akkor mi???

Már cicán gondolkoztam. Azt lehet szeretgetni, gondozni, megölelni, de beszélgetni ő sem fog velem munka után.


Fiatal nő vagyok, mégis összetört.


2016. júl. 10. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:

beszélgetésre esetleg használhatod ezt az oldalt, vagy kereshetsz itt beszélgető partnert, de csak óvatosan...

a cica jó ötlet, de talán a kutya hálásabb állat :)


23F

2016. júl. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Velem bármiről bármikor...:)
2016. júl. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első és legfontosabb, magadnak tedd fel a kérdést, ne itt, a sok kiéhezett internetes ragadozó között.

Sok sorozatot nézek, konkrétan nem szeretem az embereket, az angolon és a magyaron kívül még 3 ázsiai nyelvtanulásra vetemedtem, japán, kínai és koreai (rendkívül nehezek, de szerencsére könnyen tanulok nyelveket, csak azáltal, hogy interneten játszottam, majdnem megtanultam spanyolul) tervezgetem, hogy miként hagyjam el az országot, és célokat állítok fel magam elé, hogy az elérésükhöz vezető idő kitöltse az űrt.


Ázsiába szeretnék kitelepedni, ahol nagyon magasak a felvételi követelmények, és nem túl nagy a vendégszeretet, de japán tájai semmihez sem hasonlíthatóak, a fák, és, hogy japán területén minden évszak lejátszódik, úgy húzódik a földön mint egy függőleges vonal, így minden égtájat érint, majdhogynem.

Ha ez nem sikerül, minden bizonnyal Alaszkába költözöm ahol sivár a táj, és 40 éves koromban véget vetek az életemnek. Bár nem kell ilyen borúlátónak lenni, nem ítélem el, de az öngyilkosság nem megoldás, míg van más lehetőség. Ezt nem konkrétan neked mondom, csak a hasonló helyzetben lévőknek.

Voltam olyan helyzetben, mikor szürkének láttam a világot, semmi célom nem volt, nem éreztem, hogy élek, és mégis barátok, és családtagok nélkül is visszaszereztem az életkedvemet, csak azért mert célokat állítottam fel magamnak.

2016. júl. 11. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha beszélgetnél örömmel lennék a társad.
2016. júl. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!