Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Változtathatok nevet titokban?

Változtathatok nevet titokban?

Figyelt kérdés
Régen kövér voltam, és folyton lenéztek. Ez erőt adott ahhoz, hogy lefogyjak. Most viszont szeretnék új életet. Távol azoktól, akik ismertek. Szeretnék új nevet is, hogy senki ne tudja hogy én vagyok az. Ha megváltoztatom a nevem, arról rajtam kívül kik fognak tudni ? ( Úgy, hogy én senkinek nem mondom el, hanem hivatalos úton ) Titokban tarthatom ? Azért ebbe a kategóriába tettem a kérdést, mert szeretnék magányosan, egyedül lenni, távol azoktól akik érzelmileg bántottak.

2016. júl. 15. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Megengedem, hogy nevet változtass. - Eredeti kérdésre válaszolva.

#Approved

2016. júl. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez eleg nagy butasag, aki koveren, kis kata nevvel lenezett, az nagy eufrozinakent, sovanyan is le fog. Amugy ha messzire koltozol is, es a neved mas is, te magad elol menekulsz, amin a nevvaltoztatas kicsit sem fog valtoztatni.
2016. júl. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nem.

Eloszor is a nev valtoztatast ujsagban kell kozolni. Igen kinyomtatott ujsagban. Legealabbis 30 eve igy volt. Ennek jarj utana a hivatalban.

Masodszor; az elottem szoloknak igazuk van. Nem aneveddel van a baj, hanem azzal, hogy bantottak es te nem akarsz ezekkel beszelni tobbe. Sajnos folyamatosan bantani fognak. Ilyenek vagyunk mi emberek. Vagy meg sem? Mi van abban az esetben ha nem a kulvilag bant teged? Hanem te bantod sajat magad? A kulvilag ugyanis a gondolataidon kivul van. Ha a radio nem jo musort ad kikapcsolom; ha velem szembe jovo ember undorral vegig mer, elforditom a fejem; ha be is szol nekem, tovabb megyek es nem allok le vele vitazni milyen barom vagy stb.... De szemelyesen veszed es mag akarsz neki felelni, na akkor odafigyelsz es "magadeva teszed" a biralatait. Itt csusztal el. Magadra vetted.

Olvasd el Miguel Ruiztol: a negy alapszabalyt. A konyvet neked irta :)

2016. júl. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Teljesen megértem az érzéseid. Nem voltam kövér, de mert korrekt alak vagyok, sokan palimadárnak használnak. Néha nekem is megfordul a fejemben ez, hogy hagyni a 3.14csába az egész bandát, kivéve a családom és egy valakit. Bár ezt nagyjából megtettem, sőt, lehet kontinenst is váltok. Nagymamám leánykori nevét venném fel.

De szerintem ez egy filmbeli megoldás, Freddie Mercury-n kívül senkiről nem tudok, akinek bejött.

Szerintem mindegy hogy hívnak, embert kell magunkból faragni, olyan embert, akivel nem lehet sz_rozni.

Szarják össze magukat, ha az eredeti nevedet olvassák majd az újságban (nem rossz értelemben)

2016. júl. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!