Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi a jobb, szenvedni, vagy...

Mi a jobb, szenvedni, vagy egy kicsit felgyorsítani a dolgokat?

Figyelt kérdés

Nem akarok öngyilkos lenni, nem azért írom ki a kérdést!


Ha mondjuk valakinek senkije nincs és senki nem szereti, minden napja egy szenvedés, akkor mi a jobb? Végig várni a csodát, ami soha nem jön el, hogy majd egyszer jobb lesz és boldog leszel, vagy azt a hátra maradó szenvedést megspórolni és öngyilkosnak lenni?



2016. júl. 16. 19:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
19%
Ne már, nincs olyan, hogy nem lesz jobb... Előbb-utóbb tuti talál párt, vagy ha azt nem is, nincs ember, aki olyannyira lehetetlen személyiség, hogy ne tudna barátságokat kiéépíteni pár emberrel. A barátok pedig sok mindent meg tudnak oldani ;)
2016. júl. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Egyérteműen a szenvedés. Lehet, hogy most úgy érzed körülötted minden rossz, de később még bekövetkezhetnek azok a várva várt csodák. Viszont ha öngyilkos leszel, akkor sosem tudod meg, mi lett volna ha és lemaradsz az esetleges igaz barátokról, szerelemről stb.
2016. júl. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#1: De pedig hidd el hogy van, nekem egyáltalán nincsenek barátaim és valószínű, hogy nem is lesznek.

Én nem kellek senkinek és nem is fogok kelleni soha, de mégsem tudnék öngyilkos lenni. Pedig úgy látom az érné meg a legjobban.

2016. júl. 16. 19:40
 4/16 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok. Tényleg soha nem volt egy barátod sem vagy legalább valaki,akivel néha tudtál beszélgetni?
2016. júl. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Az általánosban alsóban voltak barátaim, de ötödik óta nincsenek, ballagáskor láttam öket utoljára.
2016. júl. 16. 19:56
 6/16 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom...Biztos egyedül érzed magad. Én őszintén azt kívánom, hogy legyenek barátaid és szerelmed, találd meg az életcélod, hogy boldog, teljes életet élhess!
2016. júl. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Szerintem ki fog maradni pár dolog az életemből, soha nem fogok csókolozni, szerelmem sem lesz és szűzen halok meg. De majd meglátim mit hoz az élet.
2016. júl. 16. 20:10
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
Ha teszel érte, akkor biztos, hogy nem! Van egy jó tanácsom: Ha egyszer szerelmes leszel, akkor ne engedd el az illetőt,bármi is történjen! Bizonyítsd be, hogy nálad jobbat úgysem találhat és hogy tényleg szereted őt!
2016. júl. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 NagyAttelo01 válasza:
minek betudhato ,hogy nincsenek barataid?
2016. júl. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Jobb végigszenvedni az életet. Élni csak 70-80 évig élhetsz max, azután meg az idôk végezetéig halott leszel. Én úgy vagyok vele, hogy márcsak puszta kiváncsiságból is végigcsinálom az életet, hogy mi lesz belôle. Neked is ezt a felfogást javaslom.
2016. júl. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!