Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi a jobb, szenvedni, vagy...

Mi a jobb, szenvedni, vagy egy kicsit felgyorsítani a dolgokat?

Figyelt kérdés

Nem akarok öngyilkos lenni, nem azért írom ki a kérdést!


Ha mondjuk valakinek senkije nincs és senki nem szereti, minden napja egy szenvedés, akkor mi a jobb? Végig várni a csodát, ami soha nem jön el, hogy majd egyszer jobb lesz és boldog leszel, vagy azt a hátra maradó szenvedést megspórolni és öngyilkosnak lenni?



2016. júl. 16. 19:21
1 2
 11/16 anonim válasza:

A csodát hiába várod, azért tenni kell!Szerezz barátokat vagy legalább egy olyan embert akivel tudsz beszélgetni, és hidd el jobb lesz!:)

Ha gondolod írhatsz én meghallgatlak;)

2016. júl. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Korod, nemed?
2016. júl. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Én is ismerek olyat akinek nincsenek barátai és hát próbálkozik, de sajnos mindenki kihasználja... nem értem, hogy miért. Aztán ezek a személyek le sem szarják. Ő érdeklődik felőlük, ők meg nem... érdekes. Az illetőnek totál elment a kedve az élettől.
2016. júl. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szia. Előre is bocsánat, nem bántásnak szánom.

Hogy, hogy nincs egy barátod sem?

Tudom javasolni, hogy elsősorban, ismerd meg önmagad.

Feltételezem, javarészt benbed van valami, ami miatt nincsenek barátok.

Emberi kapcsolatokat építeni és ápolni kell, nem elég egy ember szimpátiáját elnyerni, azt meg is kell tartani. Az életedben az emberek jönnek, mennek.

Ha pl egy szimpatikus identításu ember belép az életedbe, szánj rá időt, beszélgess vele, cseréljetek számot, ha ő nem keres, ketesd te, stb stb. Fel lehet építeni.

Sok sikert és sok barátot kívánok :)

2016. júl. 19. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ez elég nagy baromság, ha ilyen végletekben gondolkodsz.

Min múlik, hogy nem lesznek barátaid? Ha egész nap csak a szobádban ülsz, akkor nem is csoda! Ha pedig nem ismerkedsz, akkor hogyan szeressen meg bárki is?

Attól meg ne félj, hogy kihasználnak, csak azt lehet, aki hagyja... álj hozzá érzelemmentesen a dologhoz éstudatosan, hogy el fogod érni azt, amit akarsz, vagyis hogy megbízható barátaid, ismerőseid legyenek, aki ennek a feltételnek kicsit sem felel meg, vagy bármi gyanút ébreszt benned, azt dobd a francba.

2016. júl. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
És ha eddig egyetlen lány volt az életem értelme, de csak interneten beszélgettünk és telefonon, de most derül ki, hogy nem is szeretett soha és nem lesz soha az ég világon semmi az egészből? Van értelme élni, ha ilyen szerencsétlen vagyok, hogy soha senki nem fog szeretni és nem leszek boldog?
2016. júl. 24. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!