Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ez ellen?

Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok.

Folyton rám jön a sírógörcs.Szorongásos depresszióm van. Járok pszichologushoz es ezt ő mondta.

De nem tudom mit csináljak hogy ne sírjak egésznap.Mindenen elsírom magam.Most peldaul hianyzik apukam es a baratom. És úgy érzem hétfőig nem fogom kibírni mivel csak akkor lathatom oket.Mindig azt hiszem hogy minden rossz es hogy nincs miert elnem.es elegem van mindenbol.Mai vilagnak 95%-a depresszioba szenved ugyhogy szerintem sokan egyutt tudnak most velem erezni.Valaki tudna tanacsokat adni?


2016. júl. 29. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Az szenved depresszióban aki állandóan sajnálja magát ahelyett hogy az életet élvezné és azt csinálná amit szeret.

Én is depis lennék ha otthon sajnálkoznék hogy épp nincs velem a barátom mert elment Svájcba dolgozni... de sajnálkozás helyett zenét szerzek, gitározok, játszok, rajzolok, mert engem ezek szórakoztatnak, felvidítanak. Holnap meg elmegyek kirándulni. Gondolom sportolni, edzeni sem szoktál, pedig azok nem csak hasznosak a testnek, de a depresszió ellen is hatásos.

2016. júl. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A mai világ 95%-a NEM szenved depresszióban. Viszont szívesen tönkreb*@*ssza annak maradék 5%-nak az életét, amiért azok depresszióba esnek. Kérdező, úgy veszem ki a szavaidból, hogy ettől függetlenül téged nem bántanak. Szerintem a depressziódnak az oka egyrészt az, hogy jóval érzékenyebb vagy, mint a többiek, ami bizony hátrány. Másrészt szerintem vitaminhiányod van. 60 szemes B-vitamin komplexből vegyél be minden nap 1-et 2 hónapon keresztül. Mire mind beszeded, egészen rendbe jöhetsz. Addig próbálj pihenni, másra terelni a gondolataid. Olyanra, amit szeretsz. Nézz TV-t, akármit, ha a Minimaxon a rajzfilmek nyugtatnak meg, akkor azt. Illetve pihend mindig ki magad. A későn fekvés is ezt okozhatja. Feküdj le korán. Napközbe meg fuss egy jót, hihetetlen stresszoldó tud lenni, illetve tornázz otthon, vagy súlyzózz könnyű súlyokkal. És próbálj mindig rendes lenni, megnyugtatni a lelki világod.
2016. júl. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbáld elfoglalni magad valami hobbyval vagy sporttal és máris repül az idő, sokkal közelebb lesz a Hétfő :)

Másrészt úgy tűnik valami más is zavar, amit nem tudsz vagy nem akarsz megfogalmazni, ha gondolod írj rám és mesélj.

2016. júl. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!