Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A Bánatom sehogy nem tudom...

A Bánatom sehogy nem tudom feledni? 22f

Figyelt kérdés

Minden napom üres.Nincsenek barátaim.Igazábol azok akik szeretnek messze vannak töllem.

22éves leszek a napokban,de azzal telik az egész napom,hogy dolgozok és alszok.Legnagyobb szorakozásom az,hogy ha elinditok egy játékot a számitogépen.(szomoru,de ez a valoság)


Minden napom igy élem és azt tapasztalom,hogy nem javul.Évröl-évre több a bánatos napjaim.Egyszerüen nincs örömöm az életemben.



2016. aug. 3. 23:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Vegyél részt közösségi dolgokban menj el vásárolni sétálni ismerkedj menj el bulizni.
2016. szept. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el kocsmába járni. Én is most ezt tervezem csak én 22 éves lány vagyok szintén magányosan. Nekem mondjuk a suli miatt sok időm nem lesz rá. Hátha ott megismerkedek pár emberrel kitudja.
2016. szept. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Vegyél egy nagy levegőt, és határozd el hogy mit szeretnél csinálni, ha ismerkedni szeretnél, haverkodni, akkor menj el klubbokba és ott próbálkozzál, ha meg nem sikerül akkor interneten is tudsz ismerkedni emberekkel!
2016. okt. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!