Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak ha nincs haverok...

Mit csináljak ha nincs haverokon kívül barátom, így senkivel sem tudom megosztani ami bennem zajlik?

Figyelt kérdés

A baráti köröm a haver szintig terjed ki, senki olyan barátom nincs akinek lelkizhetnék.

Régen volt, elveszítettem őket,még a legjobb barátomat is, így velük maximum szórakozunk...

A párom pedig tönkretesz, neki nem önthetem ki a szívemet saját magáról...

Dúl bennem a szomorúság és támaszra lenne szükségem, de mindig mindent kénytelen vagyok magamba folytani...


2016. aug. 4. 12:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
üdv sorstárs.
2016. aug. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
üdv közöttünk.
2016. aug. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Na de most komolyan valami tanács? Hogy sikerül nem elfolytani
2016. aug. 4. 12:43
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

Tönkretesz a párod? Először akkor tőle szabadulj meg, méghozzá azonnal, nem tudom, mire vársz még.


Ami a barátokat illeti, haverokból is lehetnek barátok, idővel, ha elég minőségi programot csináltok, de persze ehhez idő kell. Ha szeretnéd kibeszélni a gondjaid, itt is megteheted anonim módon, esetleg felkerehetsz egy pszichológust. Ha magadba fojtod hosszútűúvon a gondokat, ki fogsz készülni.

2016. aug. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%

Akkor imádkozz Istenhez, nem viccből írom. Mond el mi a problémád és kérd, hogy jobb legyen.

És ne gyötrődj, még ha nehéz is, próbálj ne a problémára gondolni, hanem előre és olyant csinálni, ami örömmel tölt el.

2016. aug. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%

"A párom pedig tönkretesz, neki nem önthetem ki a szívemet saját magáról... "


A párodnak mond meg, hogy ne tegyen tönkre. Ha meg nem tud róla, szépen tájékoztasd, hogy te ezt már nem bírod tovább. Ki akarod önteni a szíved, de saját élettársadnak ezt nem tudod megtenni? Milyen társ az ilyen? SEMMILYEN! Az ilyen társ nem társ!


Amúgy meg jól elszúrtad. A semmitérő haverokkal mit kezdeni nem tudsz, csak lehúznak a saját színtükre. Tudod, hogy a haver miért haver? Mert van egy közös téma, ami tudtok rágódni!! Ez a haverság! Semmi több! Semmi más nincs köztetek, te nem barátokat gyűjtöttél, hanem néhány olyan személyt, akivel ki tudtatok beszélni másokat, akikkel tudtál piálni, akikkel jókat röhögtél a nagy semmin! Kb. ennyi. Erre jók a haverok, többre nem! Ha meg akarsz változni, keresned kell egy jobb barátnőt, aki emberszámba vesz, és kell keresned más embereket! Akik nem röhögnek pofán a problémáid miatt, hanem igazi barátok. Piszkosul nehéz találni normális embert ebben az országban, erre majd te is rájössz, de mindenképp szakítanod kell a jelenlegi életviteleddel.

2016. aug. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
34%

"Akkor imádkozz Istenhez, nem viccből írom."


1. Ha nem hisz benne, akkor még a keresztények szerint sem fog menni semmi.


2. Felnőtt férfi, a saját kezébe kell vennie a dolgokat! Kell lennie annyi bátorságának, hogy végleg szakítson a haverokkal, hogy megmondja nekik a véleményét róluk, hogy el tudja küldeni a barátnőjét, aki kikészíti.


Kérdező a haverság egy kamu dolog! A haverság nem más mint érdek! Érdekből haverkodnak egymással ez emberek. A beosztott haverkodik a főnökkel, hogy magasabb pozícióba jusson, vagy hogy pusztán szemétségből kirúgathasson másokat. A fiatalok haverkodnak egymással, mert szarnak attól, hogy ők lesznek kiközösítve! Annyi bátorság nincs bennük, hogy kimondják a saját véleményüket! Egy hülye elég ahhoz, hogy meghülyítsen egy egész osztályt, a többi beszari meg pont a legszemetebb, leggonoszabb emberrel haverkodik, aki megérdemelné, hogy nyíltan felkössék! Te kő keményen átverted magad! Te a haverjaidat érdekből tartottad meg, és most kezdesz rájönni, hogy hiába felnőttek, ezek bizony nem fognak változni! Ezek bizony nem érnek SEMMIT, értéktelen szemét a legtöbbje, aki elvárja, hogy hidd azt, gondold azt, amit ő, különben takarodj. A szemükben csak egy tárgy van, és nekik akartál évekig megfelelni, miközben ők ezt nem tetszik, ők már nem akarnak megfelelni neked. Ezekkel bizony csak ezt az életmódot lehet folytatni. Kell lennie annyi bátorságodnak, hogy szembenézz azzal, amit eddig műveltél, és megváltozz!


Tudod miért vagy szomorú? Mert te ahelyett, hogy kiálltál volna magadért, a haverokat választottad! Látod, mégsem érte meg.

Most az a nő készít ki, akit régebben mindenki meg akart szeretni. Akkor te voltál a menő, a kemény csávó, hogy ő a csajod. Most meg szart sem ér, egy értéktelen senki valójában, akivel nem tudod élni az életed!

2016. aug. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#5 köszönöm a választ, ezek a dolgok tényleg segíteni tudnak

#6 szóval szakítsak meg minden kapcsolatot még azokkal is akik maradtak nekem legalább arra hogy kikapcsolódjak? Köszi nem kell, hogy még te is lerombolj:D

2016. aug. 4. 15:16
 9/14 A kérdező kommentje:
#7 oké elég lesz, egy teljesen más életbe tetted át az én szituációmat, ha neked van problémád ne itt éld ki kérlek. Másrészt sebrki nem akarta megszerezni a csajt és nem voltam kemény menő csávó mert lány vagyok. Azért köszi az agymosást, de pl. a szüleimnek se önteném ki a lelkem egyes dolgokról (pl szex) ettől még nem dobom ki őket az életemből?! :D
2016. aug. 4. 15:20
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
birom már az ilyen nőket,ide jönnek nyafizni,persze nem kell nekik a rendes pasi,mert nem jóképü..
2016. aug. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!