Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon jó lenne megismerni...

Nagyon jó lenne megismerni egy ilyen nőt?

Figyelt kérdés

Hol tudnék megismerkedni társkeresőkön kívül illetve nem élőben olyan nővel, aki kicsit konzervatívabb szemléletű (tartással rendelkezik, nem az a tipikus mai nő), szenvedélyes, művészi beállítottságú, családcentrikus mentalitású és sok mindenre nyitott, érdeklődő?

Kisvárosban élek, és kb. itt ilyen nővel még nem tudtam megismerkedni. Van már tapasztalatom párkapcsolati téren. Társkereső, Tinder és más oldalak kilőve, nem az én stílusom. Hol beszélgethetnék, ismerkedhetnék ilyen nővel? Annyira jó lenne megismerni egy ilyen embert. :)


Köszi!


f28


2016. aug. 4. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
itt biztos nem
2016. aug. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mé' nem? :D
2016. aug. 4. 16:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a férfiak egy jó nagy részének is hasonló barátnő kellene. Köztük nekem is. Őszintén? Fogalmam sincs! Én is annyi idős vagyok mint te, kisvárosi, de itt ha el is mennék buliba, kb. a 16-20 éves korosztály lenne döntő többségben. Normális nőt, amilyet te is leírsz nem nagyon láttam a környéken. Tipikus tizenévesek között látok értelmesnek vélt egyedeket, de hát ők még szinte gyerekek, bőven 20 fölöttiek érdekelnek. Érdekes, mert az ilyen nők valahogy mindig megtalálják a t@hó parasztokat. :( A másik, hogy 30-as anyukák között látok nagyon sok olyan nőt, akire azt mondom na ez igen, ez nő, minden szempontból. És még csak nem is feltétlen szép arcúakra értem. Szerintem max a véletlen hozhat össze egy ilyen nővel. Nálunk sajnos már nagyon sok a roma, és az elkorcsosult fehér, akiknek állandóan ott lóg a cigi a szájába és káromkodik, meg nagy pofája van.

Épp a napokban voltam egy könyvesboltba, ahol csak lestem, hogy a 30 fölötti anyukák milyen normálisak, kiegyensúlyozottak, és sem a beszédük, sem a gesztikulálásuk nem hasonlít a tízen, húszon évesekére. Mintha egy teljesen más "népről" lenne szó. Sajnos nagyon nehéz, én mindenképpen egy 22-28 közötti barátnőt szeretnék, akivel bármiről lehet beszélgetni, bármiféle hobbira vevő, és sok mindent tudnák együtt csinálni, kezdve a mozizással, séta, sport, túrázás, utazás, akármi.

2016. aug. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom! Bár én még "csak" 23 éves vagyok, és a belvárosban élek... Na most gondolhatná az ember, minek panaszkodom, hiszen a belváros tele van emberekkel... Igen ám, csak ha körülnézel folyton csak az izompólós hülyegyereksapkás srácok és a csücsörítő tiniribik vesznek körül... Sajnos az értékesebb lányok (és fiúk is) nagyon ritkák, nehéz őket megtalálni... Azért remélem, hogy mindannyiunknak összejön egy nap
2016. aug. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!