Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért csinálják ezt velem?

Miért csinálják ezt velem?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban folyton megaláztak, semmibe vettek nem tekintettek embernek.

Most,hogy felnőtt vagyok,így 28 évesen isez a helyzet. Vagy szemetek velem az emberek, vagy semmibe sem neznek. Nincsenek barátaim, egy lánynak sem kellek. A munkahelyemen is ki vagyok rekesztve,nem foglalkoznak velem a többiek ,míg egymással tisztelettel,jó kedvvel beszélgetnek. Az egyik kollégám rendszeresen tart otthon házibulit,ahová szinte mindenkit meghív,és ezt csak nem rég tudtam meg. Engem annyiba sem néz,hogy megkérdezze, volna-e kedvem. Valamelyik nap előttem kérdezte a többieket egyenként, hogy ''jössz- jössz-e'' tőlem meg nem. Rám sem nézett... Annyira rosszul esik,hogy így kell élnem. Semmibe vesznek,nem vagyok ember senki szemebe, kirekeszt a tarsadalom, mint valami rohadt gyilkost. Nem bantok soha senkit, nem ártok nekik, semmi okot nem adok arra,hogy ezt érdemeljem. Sokat jár a fejemben az öngyilkosság, gyűlölők élni . Soha nem fogok számítani senkinek. Miért kapom én ezt?


2016. aug. 4. 23:04
 1/2 Umaku ***** válasza:
Esetleg kulso? Tudom hogy rossz a borito alapjan itelni de sok ember ezt csinalja.
2016. aug. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ezen egyedül te tudsz változtatni, ha magától senki nem vesz észre, tegyél valamit, hívd fel magadra a figyelmüket. Próbálj bekapcsolódni a beszélgetésekbe. Lehet, hogy az elején egy kicsit szokatlan vagy kellemetlen, de egy idő után megszokod te is és ők is jelenlétedet, sőt az is lehet, a végén majd ők keresik a társaságodat.

Esetleg amikor hallod, hogy azokról a bulikról beszélgetnek valahogy óvatosan kérdezz rá, hogy tudják tudsz róla és érdekel. Ne nyomulj vagy hívasd meg magad, csak jelezd, hogy nem zárkózol el előle.

A kapcsolatteremtés egy hosszú és olykor nehéz folyamat, a lényeg, hogy ne add fel.

Légy erős, a társadalom csak azt tudja kitaszítani, aki hagyja. Sok sikert!:D

2016. aug. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!