Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan találhatnék barátokat? 30F

Hogyan találhatnék barátokat? 30F

Figyelt kérdés

Kb. másfél éve, mióta dolgozni kezdtem, nagyon magányos vagyok. Az egyetemen is csak pár haverom volt, de én Pestre mentem dolgozni, így most már velük sem tartom a kapcsolatot. Barátaim meg igazából soha nem is voltak.


A kollégák már egész más életszakaszban vannak (komoly kapcsolat, menyasszonyuk, feleségük van) Ha valaki régi ismerősömre ráírok facen, csak röviden válaszol valamit illemből, de egyáltalán nem kíváncsi rám senki. Elég rossz érzés.



2016. aug. 7. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak mozdulj ki otthonról.Ha van egy kis időd menj könyvtárba/focizni/sportolni/csatlakozz klubokba.
2016. aug. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Akkor Neked komoly szerencséd van, mert nekem illemből sem válaszolnak, pedig én itt születettem Pesten és itt is laktam mindig. Jobb ötletem nekem sincs, minthogy egyedül elmegyek valamilyen rendezvényre, olyanra ami érdekel és ahol lehet inni. Ott aztán addig iszok, ameddig


1: valaki meg nem kérdezi, hogy Te miért iszol itt egyedül ennyit?

2: Ameddig annyira részeg nem leszek, hogy eglkezdek csajokat megszólítani és akkor vagy lesz valamelyikből valami, vagy nem.


Habár ezek közül egyik sem igazán jó ötlet, a spanyolviaszt eddig még nekem sem sikerült feltalálni.

2016. aug. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát énnekem alapból nehezen megy ez az idegen embereket megismerős dolog, én elég zárkózott meg visszahúzódó vagyok. Meg soha nem ittam még annyit, hogy az idegen csajokat meg merjem szólítani. :D

Tényleg nem megy ez, nem is szeretem annyira az alkoholt.


Rendezvényekre meg hiába mennék el egyedül, ott sem lenne semmi. Például az aug.20-i tűzijátékra Pesten is mehetek egyedül megint, ha meg szeretném nézni. Mivel otthon se történne semmi, szívesen megnézem, csak tudom, hogy tavaly is elég rossz érzés volt teljesen egyedül ott a tömegben, és nem szólhattam senkihez sem.

2016. aug. 7. 21:01
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak a szokásosat tudom mondani.

Kezdj bele valami hobbiba!

2016. aug. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Majd mindjárt ír neked itt valami tüzijátékos csaj, aztán azt se tudod majd melyiket hívd el...
2016. aug. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az alkohol az jo. Szorakozaaas
2016. aug. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Írj nyugodtan, szívesen beszélgetnék Veled :)
2016. szept. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Itt vagy még?
2016. szept. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Menj fel egy meleg társkereső oldalra, ott egyből találsz "barátokat" :D
2016. nov. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!