Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miert nem szeret senki?

Miert nem szeret senki?

Figyelt kérdés
Nem mondom azt hogy utalnak, vagy nem jelentem ki h senki sem szeret, de senkinek nem vagyok a legfontosabb. Régebben sokkal tobb baratom volt mostanában mindenkiben csalódtam es nagyot. Mar a legutolsó emberről akiről hittem h csalódást okoz az is csalódást okozott. Pasim nincs, es nincs is olyan aki lehetne. Régebben sokkal tobb baratom volt de kiderült majdhogynem mindrol hogy nem is igazi baratok. Nagyon elveszettnek erzem magam. Nem vagyok depressziós igazabol csak boldogtalan nagyon. Nem találom a helyem a bulik sem jelentenek felüdülést. Beszélgetés a testvéremmel akire számíthatok meg hallgat vagy édesanyámmal sem már. NAgyot csalódtam az emberekben, nagyon szeretnem ha valakinek en lennek a legfontosabb vagy az elso. Ugy erzem semmi értelme nincs annak hogy itt vagyok, csak reménykedem hogy jobb lesz par ev mulva vagy valamikor.... 18/L
2016. aug. 7. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Amit szeretnél hogy irántad érezenek azt te érzed bárki iránt?
2016. aug. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

írod hogy van családod,testvéred édesanyád tehát van aki szeret és foglalkozik veled.

ezért a kérdése helyesen feltéve-

miért nem foglalkoznak velem többet a környezetemben lévők?

miért nem vagyok szebb,okosabb,ügyesebb,vonzóbb személyiség mint mások?

azért mert egyikért sem teszel,azt akarod,hogy befektetett munka nélkül legyél elismerve és szeretve.

önzetlenül anyukádon kívül meg senki sem fog szeretni.

2016. aug. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

Szia, te szereted magad? Mármint, hogy viszonyulsz saját magadhoz? Vannak olyan emberek akik olyanok, hogy hiába szeretne segíteni rajtuk az ember mindig csak azt nyomatják, hogy senki nem szereti őket, senkinek nem számítanak, senkire sem számíthatnak. És ez a hihetetlen mély depresszió és negativitás kihat az aurájukra és a környezetükre is. És aki kitartana mellettük meg segíteni szeretne nekik egy idő után az is mind elfordul tőlük mert az ilyen emberek őket is csak lehúzzák.

Remélem te nem ilyen vagy :) ha így van akkor hidd el van remény csak próbálkozni kell :) ha szeretnél beszélgetni vagy kicsit részletesebben leírni a gondod írhatsz nyugodtan, talán tudok tanácsot adni :)

2016. aug. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Popper Péter mondta mindig, hogy úgy élj, számolj azzal, hogy csak magad vagy. Egyedül születtél, egyedül is fogsz meghalni, lehet, hogy egyedül is kell élned. Ilyen a mai világ, társas magány, megalkuvó prákapcsolatok, egy-kettő harmonikus, de a többség minden nap eret vágna kb. Ahhoz, hogy valakinek fontos legyél, neked is kell tenned érte, nyitnod más felé. Nem várhatod el senkitől, hogy a saját keresztje mellett a tiédet is hordja az életben.
2016. aug. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nincs problémám magammal különösebben, külsőre se belsore, volt hogy jgen en voltam a hibás hogy padlóra kerültem. De mostanában nem ertem az egeszet h miert történnek ezek
2016. aug. 7. 23:09
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Most ha azt írnám dumáljunk facen, tuti behúznád füled... :D
2016. aug. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretlek, kitartás és remélem hamarosan átesel ezen és jobban fogod magad érezni.
2016. aug. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Blade Bone ***** válasza:
62%
Korbács úrral egyetértek. :)
2016. aug. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!