Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem szeret senki?

Miért nem szeret senki?

Figyelt kérdés
Annyira szeretethiányos vagyok, nincs egy barátnőm se. Igazából én inkább lányokkal szeretnék barátkozni, fiú vagyok.

2015. jan. 9. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
31%

Attól, hogy barátnőd nincs, még valaki csak szeret.

Én szeretlek! Most jobb egy kicsit? :D

2015. jan. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Lehet hogy nem vagy szeretetreméltó.

Vagy lenne aki szeret, csak még nem találtad meg.

Vagy szeretnének többen is, ha többet mernél megmutatni magadból.


A szüleid sem szeretnek?

2015. jan. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát, van egy lány, akivel mindig jól érzem magam, és jól is tudok vele beszélgetni, de állandóan a pasasával van elfoglalva. Nyalják-falják egymást egész nap.
2015. jan. 9. 16:42
 4/8 anonim válasza:
Írj ha gondolod :)
2015. jan. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
Hívd fel: Ifjúsági Lelki Elsősegély: 137-00 ingyen hívható hétfőtől szombatig 9-21 óra között Telekom és T-mobile számról, fülkéből is.
2015. jan. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Milyen típus vagy? Úgy értem, hogy félénk vagy inkább közvetlen? Mert én félénk típus vagyok és ezért nekem nincsenek fiúk között barátaim (Mondjuk lányok között is olyan igazi jó barát is csak 3-4 van.)mivel nem mernék csak úgy leálni velük beszélgetni és ezért nem is tudnak túl sok mindent rólam ami felekltené a figyelmüket. L
2015. jan. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is sokszor érzek így. Lenne kedved beszélgetni? Hátha kiderül, hogy szeretnek téged, csak a saját módjukon;)
2015. jan. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
írj ha szeretnél:)
2015. jan. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!