Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Baj ha a barátom figyelmet...

Baj ha a barátom figyelmet akarom magamra felhívni azal h vagdosom magam?

Figyelt kérdés
Még nem próbáltam , de elegem van h folyton cserben hagy , hiteget mindenel s èn már nem bírom de szakítani még nem akarok vele de így èn ezt már nem bírom

2016. aug. 10. 18:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Nem baj, hanem szánalmas!
2016. aug. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
55%
Szerintem is szánalmas. Semmi értelme a vágdosásnak.
2016. aug. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
11%
Undormány.
2016. aug. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem old meg semmit.
2016. aug. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
16%

függőlegesen, és ne vízszintesen.

lehetőleg egy centinél mélyebbre.

2016. aug. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább beszélgess vele. Ha meg ennyire nem megy, akkor szakítsatok.
2016. aug. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Szánalmas tizenéves vagy!!
2016. aug. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen(baj).

Kinek lesz az jó? Hogy esetleg bűntudatból lesz melletted, és még jobban rühellni fog?

Hagyd ott, ha nem jó.

Nem tudom, hogy lehetnek olyan hülyék az emberek, hogy ütik a saját fejüket kalapáccsal, hogy aztán abbahagyják, és akkor milyen jó!

Lehet ha majd adsz magadra és például megtanulsz helyesen írni, akkor nem ilyen cserbenhagyósokat volzol majd be.

2016. aug. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Vlagyimir Rosztov ***** válasza:
nem vagy szánalmas...mások a szituban sose voltak de 0tapasztalattal ezt mondják...nem tudhatod h a csöves miér csöves....azér mert iszik vagy mert komoly gondjai voltak amiket egyedül képtelen volt megoldani és ez lett a helyzetből szóval...tulajdonképpen ha elhanyagolnak cserbenhagynak és nem törödnek veled az a legrosszabb főleg ha nem vagy tömegp aki bunko és jol erzi magat attol ha ide irogat mindenkinek gykn sértő kommenteket ahelyett h belegondolna hogy végül is azér mer ki van ny*lva a hátsó fele és iphone s6 ot vesznek neki a szülei azért vannak olyanok akik szenvednek aminek oka is van persze de a sablon szövegeken meg a közhelyeken kivül egyik se tud semmit az életröl és lelkileg olyan érett hogy az már színvonal alatti....nem irtam vesszőket meg minden bocsi de a lényeg itt van...csak mert épp sietek de nem akartam itthagyni a kérdést...és csak 1 baj...ha elárulja felnőttnek jelzik és mész akorházba a pszichiátriára ami szörnyü hely és 99%eséllyel nyugtato hatasu drogokat irnak fel neked amik tönkretesznek és nem szabadulsz tölük....nem éri meg...nos ha nem szeret és ennek látható jelei vannak...akkor folytatni hááát...enyhén szolva nem éri meg...aki szeret az 1 biztos...nem ezt müveli a másik lelki világával...
2016. aug. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ne ezzel próbáld felhívni magadra a figyelmet. Ez nem fog megoldani semmit. Ha rossz a kapcsolatod vele, folyton cserben hagy, nem bízhatsz benne, akkor szakítanod kellene vele.

A vagdosás pedig elég komoly dolog és örökre nyoma marad. Ezt most tapasztalatból mondom. Évek óta csinálom (pszichés okok miatt) és marha nehéz lerakni.

20L

2016. aug. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!