Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek ez mit jelent az...

Szerintetek ez mit jelent az egyedül történő alkoholizálással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ma délután egy idős, elegánsan öltözött úriember amikor látta, hogy nagyon iszom ezt mondta: "Az ivás csak egy dolog, utána jön az ellenkezője!" Véleményetek szerint mire gondolhatott?
2016. aug. 15. 17:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a hányásra.
2016. aug. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vagy a másnaposságra
2016. aug. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát igen, köszi, elsőre én is erre gondoltam! De a bácsi ezt valahogy különös, mélyebb hangsúllyal mondta, mint amikor olyan dologról beszélünk, aminek összetettebb, több szempontból is értelmezhető tartalma van...
2016. aug. 15. 18:19
 4/12 anonim ***** válasza:
Arra, hogy az ital nem ad választ a gondokra, de legalább a kérdést elfelejted.
2016. aug. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Miért iszol egyedül?
2016. aug. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azért, mert feladtam már minden reménységemet azzal kapcsolatban, hogy az életem valaha még akár csak minimálisan is rendben jöhet. A mai világban csak az juthat szóhoz aki minden tekintetben tökéletes én pedig teljesen tökéletlen, vagyok. Az emberektől félek és igyekszem is elkerülni őket amennyire csak lehetséges. Ha viszont iszom akkor legalább nem tudok magamról és olyan mintha semmi közöm nem lenne ehhez a mostani világhoz amiben létezni kényszerülök. Legszívesebben öngyilkos lennék, de nem merem megtenni mert félek a fájdalomtól illetve attól, hogy nem sikerül és akkor nyomorékként méginkább elviselhetetlenebb lesz az életem. Tehát marad az ivás, más megoldást egyelőre nem látok ill. amikben hittem, azok mind sikertelennek bizonyultak.
2016. aug. 16. 10:02
 7/12 anonim ***** válasza:
Milyen idős vagy? És mivel foglalkozol?
2016. aug. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Teljesen mindegy, nem? Az ivás nem függ életkortól vagy foglalkozástól, ugyanúgy hatással van bármilyen életkorú és foglalkozású egyénre. Nekem teljesen jó így, mert végül ebben találtam meg a megoldást. Nem kell már semmi sem, sem barátnő, sem munka, sem semmi más egyéb amelyekért eddig annyira odavoltam. Ha alkohol van akkor minden rendben van, mert attól jól érzem magam és elfelejtek minden egyebet.
2016. aug. 16. 17:35
 9/12 anonim ***** válasza:
Punk tum
2016. aug. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Van egy rossz hírem.

Alapvetően ez jó hír, csak téged ez most rosszul érint:

minden rajtad áll.

Most elátkozhatsz, de én is voltam alkoholista, 2 évig, és ugyan ezt a szöveget nyomtam. Sőt, merészebb is voltam, mert próbálkoztam öngyilkos lenni.

A Magyar nagyon különleges nép, és erős is, meg ügyesebb, mint a többi. De hogy mennyit iszik..miért? Tönkreteszi magát és egymást, miért?

Miért van ez a hozzáállásunk?

Szóval így utólag megmondom: nincs értelme(inni).

És sajnos az van, amit csinálsz. Azért találnak ki mindent az emberek, mert félnek a saját végtelen szabadságuktól.

Vallást, babonát, hogy ja, azért rúgtak ki mert átmentem egy létra alatt amin fekete macska egyensúlyozott.

Nem. Te vagy a felelős. Mindannyiunkban Isten lakozik. Csak Buddha is azt mondta, az erőt magába az emberbe kell elrejteni, mert ott sosem fogja keresni.

Na, fel a fejjel, légy jelen!

2016. aug. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!