Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért rám mondják, hogy...

Miért rám mondják, hogy nőgyülölő vagyok, amikor engem gyűlölnek a nők olyan testi rendellenességem miatt, amiről egyáltalán nem én tehetek?

Figyelt kérdés
2016. aug. 18. 12:35
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 A kérdező kommentje:
*nőgyűlölő
2016. aug. 18. 12:36
 2/69 anonim ***** válasza:
76%
Mi az a rendellenessèg?
2016. aug. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
82%
Figyelj,biztos vagyok benne,hogy nem gyűlölnek téged. Gondolom volt jó pár rossz tapasztalatod,amit nem sikerült feldolgoznod és dühös vagy,amit más is érzékel. Biztos megfogod találni a párodat,a szimpatikus nőknél továbbra kezdeményezz,de ne vedd halálos sértésnek,ha elutasítanak. Tudod,nem olyan könnyű dolog olyan embert találni akivel egy hullámhosszon vagytok és lehet,hogy évekig kell keresgélned,amíg megtalálod akit neked szánt a sors. Lehet hogy nem a világ legszebb nője lesz,de mellette majd teljes egésznek fogod érezni magad. :)
2016. aug. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
Erre így milyen választ vársz? Ha szidod a nőket mint itt sokan, csak mert nem akarnak semmit tőled, akkor ne csodálkozz ha nőgyűlölőnek tartanak. Mivel akkor az vagy.
2016. aug. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam, hogy ahogyan Te fogalmaztál: "szídom" a nőket. Én csak azt mondom, hogy gyűlölnek engem a testi rendellenességem miatt amit bármikor be tudok bizonyítani! Keress egyetlen egy olyan nőt, aki ennek ellenére hajlandó lenne lefeküdni velem. Ilyen nincs. Én ennyit mondtam, semmi mást nem mondtam.
2016. aug. 18. 13:59
 6/69 anonim ***** válasza:
76%
annyira borzalmas a problémád? Élnek a világban szörnyű rendellenességekkel emberek és párt találnak. Nem tudom mi a te problémád, de ha a személyiséged megfog, engem az se érdekel ha három lábad van. Lehet hogy csak te találod ilyen vészesnek. Ha visszautasítottak, ezzel indokolták azt?
2016. aug. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
84%

Gyűlölnek? Egy testi rendellenesség miatt? Ez azért elég meredek. Esetleg ignorálnak, nem vesznek számításba. Ez nem gyűlölet.


Gyűlölet, amikor mondjuk egy pasinak valami kattanása van, és fröcsögve beszél a kövér nőkről. De az egyetlen egy férfi egy irracionális gyűlölettel. Az, hogy a férfiak többségének nem tetszenek a kövér nők, nem gyűlölet.


Az, hogy nem dugsz, nem azt jelenti, hogy gyűlölnek. Csak nem kellesz nekik.

2016. aug. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
89%
Mi az a rendellenesség amiért gyűlölhetnek? Én nem gyűlölök sem púpos hátú embert,sem kerekesszékest, sem vakot és sorolhatnám. Nem tudok olyan rendellenességet elképzelni ami miatt gyűlölni tudnék valakit.
2016. aug. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:

Mit jelent az nálad hogy gyűlölnek? Mert ez így hülyeség. Írd már le mi az a rendellenességed mert lehet akkor többet értenénk az egészből...

Ahogy te itt írsz elég fura, mintha arra várnál, hogy a nők oda legyenek érted... de teszel te bármit is ezért??

2016. aug. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
80%
Azért ennyire ne keverd a fogalmakat. Az, hogy nem akarnak lefeküdni veled, még nem biztos, hogy azt jelenti, hogy gyűlölnek is, max te beszéled be magadnak. A másik meg, hogy én hiszek a zsák meg a foltja elvben, lehet csak rossz helyen keresgéltél eddig partner után. Nem említetted, mi ez a rendellenesség, de elég sok extrém példa is eszembe jut, hogy igen lehet párt találni bármilyen adottsággal. Csak egy példa, de volt egy vak fiú ismerősöm, vakon született, a feje is kicsit deformált volt. Viszont nagyon kedves volt, vicces, mindenki szerette, mert tényleg jófej volt. Többször fantáziáltam emiatt róla, hogy milyen lehet vele az ágyban. Szóval a lényeg a belső kisugárzás, de ha mások nőgyűlölőnek tartanak, akkor ez nem egy jó belépő. Ezen kéne változtatni.
2016. aug. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!