Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm szülei, egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szülei, egyszerűen gyűlölnek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, 1 éve. Sose voltam még ilyen szerelmes mint most vagyok. Vele tényleg el tudom képzelni a jövőmet.

A megismerkedésünknél elég kilátástalan volt a helyzet, szinte semmi esélyt nem láttam rá, hogy mi ketten együtt legyünk.

Nagyon gazdag családja van, ezáltal Ő is az. Meg neki is egy hihetetlenül jól kereső állása van. Én meg hát pont az ellenkezője vagyok. Egy autószerelő vagyok, nem keresek valami sokat.

A lány sose vágott fel azzal, hogy pénze van. Csak a családja. Amikor bemutatott nekik szó szerint úgy néztek rám mint egy csótányra. Úgy éreztem magam mint a filmekben esküszöm. Az apja második kérdése az volt, hogy van e munkám.. az első meg hogy kivel élek. Életem legszörnyűbb napja volt.

Már már ott tartunk, hogy a barátnőm előtt és előttem is simán kibeszélnek, hogy nem illünk össze stb. A barátnőmnek mióta együtt vagyunk, eléggé megromlott a kapcsolata a szüleivel.

1 hete lagziban voltunk, hát hadd ne mondjam hogyan éreztem magam. Ezért elég korán le is léptünk. Ezután megint én voltam a hibás. Mindenért én vagyok a hibás. Néha már elgondolkodom rajta, hogy megéri-e ezt az egészet elviselni? Mert úgyis el fogják marni mellőlem.

De nem tudnám elhagyni szóval feleslegesen gondolkodom ilyen dolgokon.

Leszögezem, hogy tényleg többet érdemel mit amit meg tudok adni neki.

Vélemény?



2016. ápr. 29. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én hasonló helyzetben vagyok, csak már a szakítás szélén állunk a párom kedves családja miatt.

Én még tanulok, még a diplomára készülök, de ez is szégyen a szemükben, mert halasztottam és nem dolgozom most.

A párom imádja a családját, bár okot nem adtak erre, én meg megőrülök ettől a megfelelési kényszertől. Annyira elegem van belőlük, hogy már emiatt elhagynám a párom, hogy megoldódjon végre. Pedig szeretem, de emiatt hogy védi őket hatalmasat zuhant a szememben és kezdek kiábrándulni. Már gyereket sem akarok, pedig mikor összejöttünk miatta gondoltam úgy, hogy vele mégis bele mernék vágni.

23L

2016. ápr. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A barátnőd szeret? ha ő nem akkorhagy
2016. ápr. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Barátom, akkor Te átérzed a helyzetem. Igazán sajnálom, és megértelek.

Próbáltál beszélni a barátnőddel, hogy rosszul esik neked hogy ő nem áll ki melletted??

Végezd el a sulit, és mutasd meg, nekik hogy ki vagy! :)

Nekem sajnos sose volt lehetőségem egyetemre menni, pedig voltak terveim

2016. ápr. 29. 21:17
 4/12 A kérdező kommentje:

A barátnőm eddig minden alkalommal kiállt mellettem.

DE! A család az első mindenki életében. És már így se jó a kapcsolatuk. Szóval attól félek, hogy ez lesz a vesztem.

2016. ápr. 29. 21:22
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan ez volt és bukta lett a vége.

Mindig keresztbe tettek.

A végén már ő csalt meg.

Nálunk is az volt a probléma forrása, hogy nagyon gazdagok voltak, én meg hiába diplomáztam meg kerestem jól, szülői támogatásom nulla volt, mert szegény családból származom.

Természetesen akivel megcsalt az egy szintén gazdag fiú volt.

Én most utólag azt mondom, hogy nem érte meg küzdeni, az elején hagyni kellett volna a francba.

2016. ápr. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Őszintén sajnálom! Elég rossz értékrendjük van. Nem a pénz és a foglalkozás kéne, hogy meghatározó legyen! Nem is kell pénzben megadnod mindent a lánynak, a szerelem és az együtt felépített dolog a fontosabb.

Az írásod alapján rendes srác vagy, aki megérdemli, hogy ne szorongjon egy családi összejövetelen, ne érezze megalázva magát , mert nem diplomája van hanem egy igenis fontos és jó szakmája.

Az ilyen szülőknek kívánok egy olyan igazi lehúzós, genyó, szemét vejkót, akitől a csaj nem tántorít! ;)

2016. ápr. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Ezért elég korán le is léptünk. Ezután megint én voltam a hibás. " - ezt hogyan kell érteni?


Mi s a családja miatt váltunk szét, 10+ év után, kér gyerek elelére is. nem az anyagiak, de az életben egyszer sem ért annyit az én szavam, mint a szüleié, vagy akár a húgáé, inkább ez a probléma, ha jól látom.

2016. ápr. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát lehet vége lesz a dolognak....
2016. ápr. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az lesz a veszted, ha apuci pici lánya. Én ismerek egy anyuci pici fiát, el akarta jegyezni a bnőjét (aki hazaköltözött két albérlet között, de egyébként jól fizető állása volt és eltartotta magát, és vett magának egy autót is, tehát nem az a szerencsétlen pénztelen típus) a fiú meg eéldegélt a mama hotelben, apuanyu miller, szórták neki a pénzt, dolgozni akkor kellett neki ha unatkozott... na erre az eljegyzésdire bevágta a mami (a fiúé) hogy na állj mert ennek a kislánynak szegény a családja és ez a család így nem elég jó, ennek vessen véget vagy szórakozzon még, de nem házasodhat be a családba a kislány. Anyuci pici fia meg kidobta a lányt, 7 év után. Szóval ha a lány önálló és nem egy gazdag elkényeztetett seggdugasz akkor rendben lesz. Az autószerelő egy jó szakma, ha jól csinálod akkor meg viszonylag sok pénz is lehet benne.
2016. ápr. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Az első válaszadótól elnézést kérek, nem olvastam figyelmesen :) azt hittem fiú vagy. Még egyszer bocsi.


Szerencsére a barátnőmet nem nagyon érdekli a pénz. Vagyis bizonyára érdekli, de nem a money a legfontosabb neki.

A lagzi story úgy volt, hogy látta rajtam, hogy nem érzem jól magam, pedig esküszöm megpróbáltam.

Szóval mondta, hogy haza szeretne menni. Persze tudtam, hogy miattam akar hazamenni, csak nem akarta hogy még attól is szarul érezzem magam.

Aztán a szülei azzal jöttek, hogy miért kellett hazarángatnom a lányunkat egy családi eseményről. Meg, hogy nem is kellett volna mennem. Igen, mindig ha találkozunk emlékeztetnek rá, hogy hova tartozom.

Bezzeg azzal nem törődnek, hogy a 16éves fiuk, minden hétvégén a földig issza magát, mert nem bírja hogy mindenben meg kell felelnie. Nem egyszer volt, hogy én és a barátnőm vittük haza.

Komolyan mondom katasztrófa mi folyik abban a családban. Az anyjával próbáltam jóba lenni, miután rájöttem, hogy az apja reménytelen eset. De az se jött össze. Talán még rosszabb mint a férje.

Nem is értem, hogy a gyerekeik kikre ütöttek.

Nem tudom mi lesz. Egy dolog tartja bennem a reményt, hogy a barátnőm kiáll mellettem, meg az öccse is kedvel.

De egyre durvább dolgokat vágnak a fejemhez, és azért nekem sincsenek kötélből az idegeim.

De azt ne akarják megélni, hogy egyszer elszakad.

2016. ápr. 30. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!