Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan törődjek bele abba,...

Hogyan törődjek bele abba, hogy nincs, és soha nem is lesz se barátom, se barátnőm?

Figyelt kérdés
2016. aug. 20. 12:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%

Sajnáltasd magad gyk-n.

Ha meg akarsz barátot/barátnőt akkor tegyél érte és lesz.

2016. aug. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Nem beletörődni kell, hanem tenni ellene. Tudom hogy nehéz, én is nagyon zárkózott voltam, de összeszedtem a bátorságom, nyitottam az emberek felé és már sokkal jobb.
2016. aug. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Úgy ha nem ezen gyötrődsz. A boldogság nem ezen múlik. Igaz nekem sincs, barátnőm se volt, ami néha fáj, de meg kell tanulni ignorálni ezt a hiányt, mással pótolni.
2016. aug. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
27%
Egyszer mindenkire ra talal a szerelem legyen fiu/lany vagy idos/fiatal de ugye a szerelmet nem postan fogjak kuldeni,szval tenni is kell erte☺kivanom hogy hamar rad talaljon a szerelem☺
2016. aug. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Azt tudod vagy sejted hogy miért nincsenek?
2016. aug. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mert szerencsétlenség vagyok és még beszélni sem tudok miről, nem hogy barátkozni...
2016. aug. 20. 15:50
 7/13 anonim ***** válasza:
72%

Akkor ezen változtass. Fejleszd magad. Másképp nem fog működni. Nem várhatod el másoktól, hogy lépjenek veled kapcsolatba annak ellenére, hogy nem tudod normálisan összekaparni egy adott téma kapcsán a véleményedet.

Hagyd magad mögött ezt az önsajnálkozást és cselekedj!

Találd meg azokat a tevékenységeket, amiket szívesen csinálsz és műveld őket. Ha ez megvan már ennek kapcsán is lehet hozzád hasonlatos érdeklődésű embereket találni, akikkel nagy valószínűséggel meg tudod találni a közös hangot.

2016. aug. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Korod? Nemed?
2016. aug. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz magaddal annyit, ne elemezgesd minden lépésedet, kerüld az önsegítő könyveket, hallgass meg másokat, azon fogod kapni magad, hogy teli vagy barátokkal
2016. aug. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Elsőre talán megpróbálhatsz szerezni valamilyen háziállatot, az állat szeretni fog úgy is, ha nem beszélgetsz vele... :-)

Később meg találkozhatsz más állattartókkal, és akkor már meg is van a beszédtéma. :-)

2016. aug. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!