Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nincs egy baratom sem, mit...

Nincs egy baratom sem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Utoljara kb 5eve volt baratom. Baratnom nem volt soha, anyamon es apamon kivul nem szeret senki, ennek oka egy bizonyos dolog, amirol nem szeretnek beszelni, nem tudom elfogadni magam ezzel es igy nem tudom elvarni, hogy mas elfogadjon. Nem szeretek igy elni, de keptelen vagyok igy elfogadni magam. Sokszor gondoltam mar az ongyilkossagra is, bar nem fogom sosem megtenni. Szuleimen kivul senkivel sem beszelgetek, maximum interneten, ahol nem tudnak arrol a bizonyos dologrol. nem varok igazbol semmilyen tanacsot, csak mar ki szerettem volna valahol ezt adni magambol, mert szuleim is azt hiszik, hogy nincs bajom az eletemmel...na mindegy, csak ennyit akartam
2016. aug. 6. 23:08
 1/10 A kérdező kommentje:
"mit tegyek"et csak azert irtam oda, hogy kerdes legyen.
2016. aug. 6. 23:09
 2/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. aug. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem értelek. Miért kellett kiírnod a kérdést, ha nem vársz rá választ/tanácsokat? Egyébként azt a dolgot amiért utál mindenki, elmondhatnád, mert lehet tudunk segíteni... Mit veszíthetsz vele?

Ja és a szüleidtől is nyugodtan kérhetnél segítséget, nem kell el eljátszanod előttük, hogy minden oké.

Amúgy ha anyagilag megengedheted magdank, kezdhetnél új életet is külföldön és ott tiszta lappal indulnál. Ha ott se sikerül barátokat szerezned, még mindig visszajöhetsz.

2016. aug. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi lehet a baj veled.de ez is egy lépés hogy ide ki írtad.az internet sok minderre jó pl arra is hogy virtuális barátja legyen valakinek. Nincs ebben semmi rossz.szerintem sokan vannak így nem vagy egyedül.
2016. aug. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom leirni azt a dolgot, mert semmi onbizalmam. Meg mikor csak ra gondolok mar utalatot erzek magamirant. Iskolaba jarok meg, ott pl probalom mutatni a nagy onbizalmu embert, de ha mar csak nevetni hallok barkit egybol osszeomlik meg az a tettett onbizalom is, mert azthiszem, hogy rajtam nevetnek stb...
2016. aug. 6. 23:32
 6/10 anonim ***** válasza:
legyunk baratok!:3
2016. aug. 7. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
írj ha gondolod <3
2016. aug. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez az önbizalmas dolog nálam is így van. :( Írj ha gondolod, szívesen barátkozom veled.
2016. aug. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

látod nem vagy egyedül

és nevess másokon is ha az jól esik próbáld meg.

2016. aug. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én is így vagyok :\. Csak azért írom mert biztos jól esik neked látni hogy nem a te hibád ez, szóval hogy nem te vagy selejtes, hanem rengeteg mindenki van így ezzel.


Én bízok benne hogy ez csak egy periódus ami lejár majd. Új társaságba kerülök, s máshogy lesz remélem.

2016. aug. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!