Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehetnék, hogy érezzek...

Mit tehetnék, hogy érezzek valamit?

Figyelt kérdés

Egyszerűen már tényleg nem érdekel semmi, nem érzek semmi iránt semmit sem.. Eddig legalább azt éreztem, hogy ez így nem jó és zavart, de mostanra mintha megszoktam volna és már az életemnek véget vetni sincs motivációm (korábban foglalkoztatott). Eddig legalább 'pangtam', de már egyáltalán nem érdekel, hogy mikor füvezhetek/tolhatok valamit.. Eddig legalább valamilyen szinten érdeklődtem a lányok iránt, de már egyáltalán nem vonzanak (bizonyos értelemben továbbra is vonzanak (szex))... Volt, hogy egy lány kezdeményezett nálam, de elküldtem, pedig tök korrekt volt és jól is nézett ki, de nekem nem volt kedvem hozzá. Eddig legalább sajnáltatni szerettem magam, de már semmi értelmét nem látom. Eddig legalább próbáltam aktívan szociális életet élni, eljárni a bulikba, ha hívnak, haverokkal elmenni inni, de már valahogy simán megmerem tenni, hogy nem is válaszolok arra, ha elhívnak valahova, miközben 1-2 éve meghaltam egy ilyen bulis estéért.

Semmi kedvem beszélgetni, de a csend is unalmas már.

Gondolkodtam, hogy felhívok valami lelkisegély hülyeséget, de mindig kinyomom, mielőtt felvennék, mert rájövök, hogy semmit nem tudnék mondani nekik..

Eddig legalább filmeket szerettem nézni, szerettem játszani, de általában már 5-10 percen belül megunom. Igazából fogalmam sincs mivel telt az elmúlt pár hetem..


Talán, ha jön a suli, akkor ez ismét megváltozik, de nem vagyok benne biztos.


Mit tehetnék?

16/F


2016. aug. 20. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
itt soha nem fogod megtudni a választ
2016. aug. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kéne valami életcél neked
2016. aug. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk. Nem tudok neked tanácsot adni, tulajdonképpen nem is akarok, mert tudom, hogy úgysem kezdenél vele semmit, mivel egy idegen írja egy random oldalon, és nem lenne kedved megerőltetni magad, mert úgysincs miért (ugyanezt csinálom). Ezt meg nem biztos, hogy hallani akarod, de szerintem nem fog elmúlni. Egyetlen életképes dolgot tapasztaltam eddig, mégpedig ha találok bármit, ami nagyon leköti a figyelmem (ez lehet tényleg akármi), akkor átmenetileg kiűzi a fejemből ezt az "úgysem számít" maszlagot és rövid ideig jól tudom magam érezni a dolgokkal. Ha jól csinálom akár hetekig is tarthat. Ha te is jól csinálod, akkor tovább, mivel én mikor valamennyire jobban vagyok sem megyek ki vagy találkozom senkivel, itthon ülve meg egészen könnyű visszazuhanni. Azért kitartást, vagy akármi mást, ami ér valamit neked, mert nem kell, hogy igazam legyen, mikor azt mondom, hogy szerintem nem múlik el.
2016. aug. 24. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!