Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire jó megoldás mennyire...

Mennyire jó megoldás mennyire jó taktika az, hogy egy ismerkedni szándékozó pasi nem ismerkedési szándékkal közeledik egy nő felé, hanem barátkozási, beszélgetési céllal?

Figyelt kérdés
Minden pasi mostanában ismerkedési párkapcsolati szándékkal közeledik a lányok felé, ami szerintem már unalmas lehet a lányoknak. Na most ha valaki csak barátkozási, beszélgetési szándékot mutat, az mennyire lesz új egy nő számára, mennyire fogja azt gondolni, hogy naa ez a pasi nem akar lefektetni meg kényszeresen ismerkedni vagy esetleg azt gondolhatja, hogy nem jövök be neki, mert eddig minden pasi ismerkedni akart velem és elkezdi piszkálni az egoját ez a dolog.
2013. máj. 18. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Közel a legjobb, de nem mondtál semmi újat. :D
2013. máj. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
jó lenne, de egy idő után súlyos barátzóba lehet a vége, amiből semmi jó nem lesz szerintem
2013. máj. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nemtudom, nemhiszem hogy ezzel most elveszne az önbecsülés, de nekem pl jobban esne ha elmondja, hogy szimpi vagyok és megismerne közelebbről, nem mint egy barát.. akkor az jönne le hogy magányos és nincsenek barátai, és megsajnálnám és máshogy néznék rá, akkor valóban csak barát lenne.. abból meg szerelem nem valószinű:))
2013. máj. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 The Other ***** válasza:
Jól írja a 2-es. Lehet, hogy így nem fog azonnal elküldeni a francba, hanem több órán/napon keresztül dumál veled, viszont 99% az esély arra, hogy "barát-zóna" lesz a vége. És így összességében ezt az időt csak elb@szod az életedből, mert közben találhattál volna olyan lányt is, aki nem csak barátokat keres...
2013. máj. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de ez elég nagy paradoxon. Egy ismerkedni szándékozó pasi nem ismerkedési szándékkal közeledik egy nő felé... Döntsd el, hogy mit akarsz: egy lányt, aki le sem sz*r és lelki szemetesládának használ és folyamatosan picsog neked avagy egy barátnőt. A kettő együtt nem megy, ki kell fejezned, mit akarsz. Én sosem barátkozni, meg beszélgetni megyek oda egy lányhoz, hanem ismerkedni, és ha a lány csak barátkozni akar, akkor otthagyom, mert barátom már van elég, mégis minek még egy? Röviden és tömören, ha megszólítasz egy lányt, akkor két úton indulhatsz el: BARÁTKÉNT vagy PASIKÉNT. A választás a tiéd.
2013. máj. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ez általánosítás, de nagyon!!

Én tipikusan a barátkozós "friendzónába" kis fiúcska vagyok a lányok szemébe. Tény, hogy ilyen nagyon csinos cicababa barátnőm még sose volt, de nem is lesz. De a legjobb 5 éves kapcsolatom pont ilyen barátságból alakult ki. Igaz ilyen lelki társ félék voltunk, de merem állítani, hogy a legőszintébb kapcsolat volt

2013. máj. 18. 11:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Tény, hogy kialakulhat valami akár barátok között is. De az nem megy egyik napról a másikra, néha évek kellenek hozzá. Most komolyan, te 3-4 évig barátkoznál egy lánnyal csak azért, mert hátha több is lesz belőle? Bár ha ennyire ráérsz, lelked rajta. De az én véleményem szerint egy férfi legjobb tulajdonsága, ami a lányoknak is imponál, az éppen az, hogy tudja, mit akar. Határozott és nem ez a "barátkoznijöttemdevalójábantöbbetakarokcsakfélekkinyilvánítani" típus. Félre ne érts, nekem sincs kapcsolatom, de valamiből én sem engedek: ha tetszik egy lány, akkor én azt jelzem neki, elhívom randizni. Ha igent mondd, akkor rendben van, ha nem, úgy is jó. Így megspórolom az időt, őszinte vagyok és mellesleg határozott.
2013. máj. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!