Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek az ciki, ha az...

Szerintetek az ciki, ha az embernek huszonévesen alig van egy pár ismerőse és szinte senkivel nincs összejárnia? Miért?

Figyelt kérdés

2016. aug. 28. 16:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem ciki sőt egyre gyakrabban fog ez történni az emberekkel. Nekem sincs egy barátom sem még haverok se. Párom van és ennyi. A családdal sem vagyok olyan jóba mint régen. Próbálkozom barátokat keresni de a minap is éppen csalódtam a legjobban tehát most már nincs egyse és igen magányos vagyok.
2016. szept. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki, én is ilyen vagyok. Tény, hogy pl.: a net nem pótolja a személyes kapcsolatokat, de sokat tesz, hogy ne magányosodjon el az ember.
2016. szept. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
nem ciki. sajnos nekem is minden fele elkoltoztek az orszagban az igazi baratok, nem konnyu ismerkedni huszon evesen. 28 N
2016. szept. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
23 vagyok de egy barátom sincs még haverok se. Én egy kicsit cikinek tartom mert annyira azért nem vagyok befele forduló, hogy ennek feltétlen így kellene lennie.
2016. szept. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%

Sokan vannak így sajnos, nem vagy egyedül ezzel. Köszönhető ez annak, hogy sokan kimentek külföldre, vagy a határmellé élni/dolgozni.

Az idősebbek meg azért panaszkodnak, mert a gyerekeik kint élnek külföldön, meg hogy nem láthatják az unokát csak negyedévente. Az se volt eddig így.

2016. szept. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

9-es jól mondja. Sokan 40-45 felé érik el az 2iagazi korukat". Az őszülő halánték egyébként is hihetetlen vonzerőt tud kölcsönözni.

Nem ezzel lesz tehát a baj, hanem azzal, hogy aki fiatal korában nem kapta meg a pofonokat, aki nem élte át a kudarcokat, az idősebb korban már félni fog belevágni.

2020. jún. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!