Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, ha 20 éves koromig...

Mit tegyek, ha 20 éves koromig még nem volt semmi boldogságban sem részem?

Figyelt kérdés

Nem igazán tudok megnevezni olyan dolgokat, amik boldogságot okoztam nekem eddig az életben.


Már 10 éve nem voltam sehol sem a sulin és a munkahelyen kívül. Abszolút semmilyen kapcsolatot sem tudok kialakítani, nem érdeklek senkit sem, max kihasználnak.


Párkapcsolatom sem volt sosem, még csók se... Barátaim se. 10 éves koromban volt utoljára az maximum, hogy kimentem a barátokkal, és azóta semmi, üresség minden.


És ezen már nem tudok változtatni úgy érzem... Már annyi félelem és gátlás ment belém, hogy már fizikailag is rosszul vagyok.


2016. aug. 29. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
16%
Mit tegyél ? Végre kezdj el valamit tenni hogy legyen boldogságba részed ! Minden csak fejben dől el !
2016. aug. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
12%

Valtoztass magadon!


Nyiss, mosolyogj es lazits!

2016. aug. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 26 éves koromig.
2016. aug. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csapódj be vmi társasághoz.Járj kocsmába, sportközpontba.
2016. aug. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!