Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha 21 éves koromig nem hiányzo...

Ha 21 éves koromig nem hiányzott párkapcsolat akkor most miért?

Figyelt kérdés

nem akarok barátnőt-feleséget, sem gyereket. nem szeretnék családot alapítani, még 1 éjszakás kaland sem kellene.

21 éves vagyok soha nem volt barátnőm, nem is hiányzott 1-2 lehetőség volt de elutasítottam mert nem szerettem volna a lányt. nincs olyan akivel összejönnék az ismerős lányok közül, nyitni meg nem szeretnék más felé. ellehet nyomni a magány érzését bármivel? (sport, állattartás nem vált be)

bocsi a helyesírási hibákért, trollok ne írjatok



2013. okt. 28. 20:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Most akkor hiányzik vagy sem?
2013. okt. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hiányzik, de nem szeretném, hogy hiányozzon és nem értem miért hiányzik ha 21 évig boldogan elvoltam egyedül.
2013. okt. 28. 20:39
 3/12 anonim ***** válasza:
Dehogynem akarsz barátnőt. Most csak azért gondolod így, mert szar a hangulatod. Majd akkor gondolkozz el ezen, hogyha jobb hangulatban vagy, és akkor egyből szeretnél valakit.
2013. okt. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is elvoltam 21 évig egyedül... Aztán rájöttem, hogy ennek az volt az oka, hogy zárkózott ember voltam. Csak becsapod magad, ha megpróbálod elfojtani az érzéseidet. Tapasztalatból beszélek, szar egy helyzet.
2013. okt. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az élet fejlődés, ami változásokkal jár. Ha nem változol akkor stagnálsz, ami egyenlő a halállal. Merj élni, légy nyitott, a változásra. Erőszakold meg az egódat ami azt mondja, hogy jó ez így neked ahogy van, mert ezt legalább ismered, és így a minimálisra csökken a sérülés (lelki)esélye. Hallgass a szívedre ami élni akar, és azt mondja bízz az újban mert lehet, hogy sokkal jobb lesz mint ami most van. Remélj, higgy, és ne add fel. Csak pozitívan.
2013. okt. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

ismerkedéssel bajban leszek mert buliba stb nem szeretek járni sőt.. netes társkeresőkön meg nemh iszem, hogy normális emberek vannak

2013. okt. 29. 00:01
 7/12 anonim ***** válasza:

"ellehet nyomni a magány érzését bármivel? (sport, állattartás nem vált be)"


Maszturbálj.

2013. okt. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az ember társas lény. Az a természetes állapot, ha két felnőtt társas kapcsolatban él. Ne elnyomni akard a érzést, mert az hosszú távon beteggé tesz, hanem megszüntetni a magányt.
2013. okt. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

utolsó köszi

utolsó előtti nem konkrétan az hiányzik...

2013. okt. 31. 18:28
 10/12 A kérdező kommentje:
magamnak való vagyok kicsit az ismerkedéssel van gondom, eljutok egy lánnyal a barátság szintig de tovább nem.. miért lehet ez?
2013. nov. 9. 02:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!