Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan léphetnék ki ebből?

Hogyan léphetnék ki ebből?

Figyelt kérdés

23 éves férfi vagyok, de lélekben mintha megragadtam volna 17-18 éves szinten. Kis túlzással nem telik el éjszaka, hogy az álmomban nem szerepelne pár általános/középsulis osztálytársam, vagy maga az épület, épp emiatt, vagy emiatt is sokat gondolok arra napközben, hogy tulajdonképp mennyire hiányzik az egész. Főiskolán idén végeztem, de az ott eltöltött időszakot nem sírom vissza. Valahányszor meglátok egy középsulist, irigységet érzek. Nem is azt mondanám, hogy csak az osztálytársak, vagy csak a tanulás, csak a közeg hiányzik, hanem kompletten az egész. A helyzeten persze csak ront, hogy nincs túl sok ember, akivel beszélhetek napközben, így gyakorta előjönnek bennem ezek.

Mindemellett olyan, mintha nem is öregedtem volna, csak akkor tűnik fel a korom, mikor megnézek egy 16-17 éves lányt az utcán, és eszembe jut, hogy köztünk már 6-7 év van, és rögtön elgondolkodom azon, mennyire felnőttnek tűntek nekem akkoriban a 23 év körüliek, most pedig, hogy elértem ide, olyan, mintha egy nap telt volna el azóta, hogy elballagtam.


2016. szept. 3. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
ÓÓÓ báttya én is pont ebbeb a cipőben járok csak én ált és középsuli között ragadtam meg. Engem is állandoan sulis álmok gyötörnek de ezt egy felől annak tudom be hogy sose tanultam és mindig paráztam emiatt.De nem akar elmullani mérséklödött de nem tünik el. F/23 ha van valami fejlemény az ügybe ami segíthetne add tovább pls
2016. szept. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jó középsuliba jártál valószínűleg, de az égre nőj már fel, keresd a kortársaid társaságát, vagy lassan egy infantilis, kamaszlányok után ácsingózó vén kujon leszel, akit mindenki kinevet a háta mögött.

Felnőttek dolgoznak, a gyerekekre pedig gyerekként tekintenek.

2016. szept. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2016. szept. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!