Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Borzalmasan érzem magam évek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzalmasan érzem magam évek óta, hogy léphetnék ki ebből a gödörből?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, jó képű (elvileg), magas, kigyúrt, egyetemista. Gyermekkori történtek miatt visszahúzódó lettem, önbizalomhiányos, nagyon magas kisebbségrendűséggel. Ezért is kezdtem el edzeni 16 évesen, remélvén hogy növel az önbizalmamon, hát ez nem jött össze. Egyszerűen képtelen vagyok lányokkal kommunikálni, ismerkedni. Úgy érzem hogy nem kellek senkinek, de ha mégis kellenék akkor se veszt azzal semmit az illető, ha nem ismer meg. Rátesz egy lapáttal, hogy ismeretlen emberek jönnek oda megdicsérni a terembe, hogy milyen jól nézek ki, meg hogy biztos minden lány rajtam lóg, hogy bárkit megkaphatok, stb.. ilyenkor csak forgatom a szemem mert még szűz vagyok és úgy érzem sose lesz senkim és hogy nincs is rá igényem igazából (ezt próbálom bemesélni magamnak). Az egyetemre 4 éve járok, nem ismerek senkit, próbálok megbújni, ha egy csaj vagy bárki közeledik azt ignorálom (szóval kivülről egy bunkó beképzelt baromnak látnak az emberek). Évek óta depresszióval küzdök, nem tudok aludni se (napi 2-3 órákat éberen), nagyon magányosnak érzem magam és nem hiszem hogy lenne ebből kiút, túl magasak a korlátok (az agyamban). Az egyetlen egy dolog ami még tartja bennem a lelket az az edzés. Egy pszichologus tudna ezen segíteni? Nem hiszek benne az az igazság.
2014. nov. 26. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit tanulsz?
2014. nov. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

En is 24 eves vagyok, es 21 eves koromig szuz voltam.

Ha gondolod, privatban beszelgethetunk. Addig se leszel maganyos, es talan segiteni is tudok, bar nem igerek semmit.

2014. nov. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp keressél fel egy pszichológust, már régen ezt kellett volna! Tud segíteni! Utána megszabadulsz ezektől a gátaktól és tudsz rendesen ismerkedni, megváltozik minden. Minél hamarabb keressél egyet!
2015. jan. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te segítesz magadon,azzal,hogy felkeresel egy pszichológust.Helyetted nem,de veled együtt tud segíteni ezen.
2015. febr. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azóta jobb már a helyzet?
2015. máj. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!