Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol rontottam el? Bővebben lent.

Hol rontottam el? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok, boldogan élek bár barátaim nincsenek. Korábban már leírtam a problémámat tömören összefoglalva , most kifejtem teljes egészében. Mikor megszülettek sajnos fejlődési rendellenességel születtem, ez nem is zavar csak rosszul esik hogy az emberek erről bélyegezték meg mindig. Már ovis koromban elszigetelve éltem , mindig egyedül játszottam , nem kerestem pajtásaim társaságát . Mikor egyik nap láttam egy apukát az oviban és hazamentem és megkérdeztem anyukákat hogy nekem hogyhogy nincsen , azt mondta mert már felakasztotta magát. Nem tudtam pontosan mit is jelent. Iskolás koromban még magányosabb voltam , nem szóltam senkihez. Mikor elkezdtem a középiskolát , akkor sem szóltam senkihez. Míg a többiek csajoztak én csak ültem egymagamban. Nem érzek semmit a lányok iránt , se haragot se örömet. Igazából annyian bànt ottak mar hogy meguntam.létrehoztam a fejemben egy olyan világot ahol minden szép és jó. Láttam egy kislányt a tvben ahogy az apukáját öleli meg, s szïvenütött a dolog annyira hogy ma elmentem egy erdőbe ahol felakasztotta magát és sírtam , 17 év fájdalma fojt lé az arcomon . És imádkoztam a jó istenhez hogy segítsen nekem . A kislány annyira szíven ütött hogy elképzeltem ahogy beszélgetek vele , pedig nincs is ott de nekem nagyon olyan. Az iskolában is elkísér fogom a kezét . Mi a probléma ? Felismertem a bajom , ki tud nekem segíteni ?

2016. szept. 6. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:

pont most megy egy ilyen problémáról film a tv-ben.

az a címe egy csodálatos elme,de a harcosok klubja csattanója is ez.

2016. szept. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Volna nehany kerdesem...

Szuletesi rendellenesseg sok lehet. Neked mi jutott?

Miert lett ongyilkos az apad?

Milyen a viszonyod az anyaddal?

17 evesen mit tanulsz? mi szeretnel lenni?

2016. szept. 7. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon szomorú ami veled történt. Szerintem ez "természetes reakció" hogy szíven ütött és ahogy reagálsz erre. Keress fel szerintem egy pszichologust hogy segítsen feldolgozni ezt.

Légy erős!

2016. szept. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!