Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez igaz barátság vagy én...

Ez igaz barátság vagy én rontottam el a dolgokat?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy nagyon régi legjobb barátnőm és most új pasija van. A helyzet, hogy régi ellentét van köztem és az új pasija között, többször nagyon csúnyán beszélt velem és szóban megalázott mások előtt, illetve kigúnyolt, csak mert nem vagyok neki szimpatikus ok nélkül, ő sajnos ilyen ember, többször kijelentette, hogy ő csak szép emberekkel barátkozik stb.. szóval elég beképzelt a srác. Eddig a barátnőmmel kb. köszönő viszonyban voltak, majd együtt tanultak pár hónapja egyszer mert épp mindketten suliban voltak és elkezdtek randizni, a barátnőm meg most oda vissza van érte, teljesen szerelmes belé. Engem mivel többször bántott a srác ezért én sem hagytam magam és vissza vissza szóltam, a barátnőm meg persze az új szerelme mellé állt és már szinte nem is beszélünk és már barátoknak sem mondanám a kettőnk viszonyát. Szerintetek mit kellett volna tennem, hogy ne legyen így vége, én rontottam el, hogy vissza szóltam vagy nem is volt ez igazi barátság? 21/L

2015. jún. 18. 14:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez nem is volt barátság, vagy akkor véget ért, amikor összejöttek ők ketten. Sajnálom a történteket :/
2015. jún. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem te rontottad el. Az én férjem is elég durung tud lenni néha, mondjuk nem direkt, de olyankor én magam szoktam szólni neki, hogy nem vicces amit mond.
2015. jún. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lesz másik barátnőd! Sajnos a megromlott dolgokat néha nehezebb megjavítani mint új után nézni!
2015. jún. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon elromlott sajnos :( Ugye én elkezdtem rosszat mondani a barátnőmnek az új pasijáról aztán szerintem már sok lett neki, hogy én csak rosszat tudok róla mondani és elkezdtünk egymásnak is rosszat mondani sajnos, most már kb utál engem, a pasiját meg isteníti, mint kiderült a srác amikor randiztak több csajjal is szexelt, és azt hazudta csak a barátnőmmel feküdt le hónapok óta, de a barátnőm ezt is megbocsájtotta neki, és mintha mi sem történt vola, 3 napig sírt és nem aludt miatta, de 4. nap megbocsájtott neki, mert akkor hivatalosan nem jártak, nekem pedig nem tud megbocsájtani sajnos :(
2015. jún. 18. 15:17
 5/10 anonim ***** válasza:

Egy régóta ismert embernek ,legjobb barátnődnek még jó,hogy elmondtad ,a pasija csalja.

Mondjuk a legbölcsebb ilyenkor csendben maradni,de most már mindegy.

Simán el tudom képzelni,ha a barátnődben végre tudatosul,mekkora szemét alak a barátja,lehet megbocsát neked,de ez még lehet évek és nem is biztos,hogy így lesz.

Ne hibáztasd magad,ez van,megtörtént.

nem tudsz így utólag sokat tenni.

Bízz abban,a barátnődnek ,megjön egyszer az esze.

2015. jún. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha valaki leáll egy ilyen patkánnyal, az maga is patkány.

Inkább kerüld el őket messzire, nagyon

2015. jún. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6-os.

találkoztál te már olyan férfival vagy nővel,aki fülig szerelmes egy rossz emberbe?

Én igen,nem is eggyel,tudod a szerelem elvakít...

Ettől rögtön patkány lenne az illető?

Mielőtt baromságokat böfögsz ide,kicsit gondolkozz,ha lehet.

2015. jún. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos elvakította őt a szerelem és barátnőm szerint támogatnom kellett volna mindenben mert olyan egy igaz barát, és nem mondani semmi rosszat a pasijáról,valahol igaza is van, de sajnos nagyon bennem maradt, hogy a pasija csúnyán viselkedett velem többször is :( így rossz volt látni, hogy olyan embert csodál és szeret mindennél jobban, aki engem nagyon megbántott több alkalommal :(
2015. jún. 18. 18:06
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem tőlem tudta meg, hogy csalja, csak elolvasta az üzeneteit a pasijának, és így jött rá
2015. jún. 18. 18:07
 10/10 anonim válasza:
Hat igen, a szerelem miatt szinte minden baratsag megszunik,ès ha azert nem haragszik az UJ pasijara mert a REGI legjobb baratnojet csufolta akkor tenyleg nem igazi baratsag...sajnalom,ès tudom milyen erzes
2015. aug. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!