Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 21 évesen kapuzárási rohamom?

Rocky Toretto kérdése:

21 évesen kapuzárási rohamom?

Figyelt kérdés

lehetséges ezz?

21évesen ugyérzem semmit sem értemell

se jogsim se csajom se barátaim

se munka helyem.ugy érzem lepergett ellottem az egész élet és ell késtem és semmit sem értem ell az életben.még munka helyem sincs ´.de még csak nem is dolgozhatom mert ugy mond rokkant vagyok.teljesen egyedul vagyok szar az egész.magányosan fogom le élni az életem.mit tegyek kezdek meg orulnisegítség


2016. szept. 7. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi az a kapuzárási pánik.
2016. szept. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nem kapuzárás, 21 évesen max kapunyitási pánik van, és ez nem az, ez szimpla beszűkültség, letargia. Szándékosan nem írom, hogy depresszió, mert az diagnózis lenne. 21 évesen ahelyett, hogy ezeket mantrázod magadnak, inkább tudatosan tenni kellene, hogy ne így legyen. Mi az, hogy elkéstél? Miről késtél volna le? Tanulhatsz, dolgozhatsz... Válassz valamit, ami igazán érdekel, lehet hobbi is, járj el otthonról és keress társaságot. Nem otthon kell ülni és bőgni.
2016. szept. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Ez furán fog hangzani, de ez valahol természetes, nagyon sok 21 évesnek nincs munkája, jogsija, csaja, barátai. Akkor is, ha fb-n ezeknek az ellenkezőjét posztolja. Velem detto ugyanígy volt (igen, még a rokkantság is kipipálva), mára már szinte minden a helyére került, és nagyon örülök, hogy nem adtam fel anno a "kiképzést". Szóval én várnék a helyedben türelemmel, nagyon az elején vagy még az életnek, és ha tudnád, mi mindent tartogat még az az elkövetkezendő "pár" év, hjajj...

:)

29/F

2016. szept. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszonom a kommenteket.és igazatok van.mindenben ígérem ossze szedem magam.bár nehézz lesz de meg teszem.nagyon koszonom a tanácsokat mindenkitol
2016. szept. 7. 20:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Remélem, tényleg csak egy hirtelen rád törő rossz érzés, aminek okai inkább társadalmi nyomásból jönnek, és nem valódi létszükségletek, vagy nem olyan erősek, mint amilyennek most hiszed. Az utolsó kommented mindenesetre máris ígéretes. :) De nem vagyok szakember.

Ezek, amiket felsoroltál, majdhogynem nekem sem voltak akkoriban (egy tízessel vagyok előtted), jó részünk ma sincs, mert nem is hiányzik.

A jogsit ugyan letettem, de alig éltem vele, rájöttem, hogy nem szerek vezetni, az autó drága és veszélyes üzem, magam részéről jól elvagyok nélküle. A barátaimat sem 21 évesen ismertem meg, folyamatosan a hobbim révén, bár nálam most is a hobbi az első, alapvetően szeretek egyedül lenni, annyira, hogy barátnőt sem kerestem soha.

Munkahelyem sem volt, szabadúszóként van munkám.

Mondhatni, nem értem el semmit. De nem igaz. Autodidakta megtanultam programozni (ebből van munkám), rajzolni, festeni, szobrászkodni, meg egyéb kreatív dolgokat, folyamatosan képezem magam a művészetekben, mert szeretném abban kifejezni magam.

A lényeg, hogy azt a légkört teremtem magam köré, amit szeretek, még ha ezt néhány ismerősöm elsőre furcsának is találja.

2016. szept. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!