Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos fiúk, nőtlen férfiak!...

Magányos fiúk, nőtlen férfiak! Nem érzitek úgy, hogy barátnő, feleség, gyerekek nélkül nincs sok értelme az életnek, hogy nyűg a munka, minden csak hiábavalóság?

Figyelt kérdés

2016. szept. 8. 08:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az életben feladat így is-úgy is van, csak fel kell az embernek fedezni magát. Ehhez meg nem kell barátnő, feleség, gyerek, stb.
2016. szept. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

9: neked nem a kapcsolattal mint olyannal volt bajod, csak kifogtal egy tapados csajt.


Nekem is olyan volt az elso, csak pont mivel elso volt meg nem volt tapasztalatom igy azt hittem ez a normalis, es meg en ereztem szarul magam... Azota jottem ra mekkora egy sarkany hiszterika volt, amiota lett helyette mas :)

2016. szept. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem érzem úgy. Barátnőt szeretnék, az elég is, de feleség, gyermek nem. Amúgy van mellette munkám, hobbijaim, barátaim, önkénteskedés, szóval gyermektelen agglegényként is boldog vagyok.
2018. márc. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem szabad attól függenünk, hogy van-e valaki melletünk vagy sem. Valamelyest hiányzik egy társ, de van jó oldala is. Senki nem számoltat el. Korlátlan szabadság és önrendelkezés.
2018. ápr. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Sőt, amit én észreveszek, mivel én egyedülálló vagyok az, hogy irigykedve tekintenek rám a nős férfiak. Nem ugraszt senki sem, nem parancsolgat, kötetlen vagyok, bármit megtehetek, bármikor, nem élek keretek között, vagy más által szabott keretek között. Mindezt a nős emberek, akkor ismerik fel, amikor már jó pár év házasság van a hátuk mögött, még az elején nem.
2018. ápr. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!