Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A szeretethiányt hogy lehet...

A szeretethiányt hogy lehet leküzdeni?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne legyűrni, mert belepusztulok. Mindenhol csak ölelkező, boldog párokat látok, én meg a kutyának sem kellek. :( Hiába próbálok a hobbimba temetkezni, nem szűnik a szeretetéhség. :( Valaki tud valamilyen módszert ennek csillapítására?
2016. szept. 12. 10:51
1 2
 1/11 anonim válasza:
Én is sokszor így vagyok ezzel, de nekem a kutyám ad boldogságot. Szerezz be egy kiskutyát(ha van rá lehetőséged) egyrészt nagyon tudnak szeretni és igen jó barátok, másrészt könnyebben találsz párt is magadnak, ha van egy édes kiskutyád :)
2016. szept. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy miben befolyásolja a kutyatartás a párválasztást. Egy szerető barátnőt szeretnék magam mellé, ez annyira nagy elvárás? :(
2016. szept. 12. 11:03
 3/11 anonim válasza:
Mennyi idős vagy?
2016. szept. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Lassan 21 éves. De ez most miért lényeges?
2016. szept. 12. 11:20
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Nincs ra konnyu modszer. Inkabb menj es k vazz.
2016. szept. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Fujjj, dehogy....
2016. szept. 12. 11:44
 7/11 anonim ***** válasza:
22%

Ne vedd túl komolyan az érzelmi hiányaidat, mert az lelki kockázat. Ellenben valahogy próbálj szexkapcsolatokat szerezni. Azok között egyszer csak akad olyan, akivel érzelmileg is jó, de ez esetben se kapaszkodj az érzelmekbe, csak éld meg a jelent, és legyél felelősségteljes a jövő iránt is. Ennyi a lényeg, bár lehet h hirtelenjében kihagytam pár további fontos tényezőt.


Ápold magad, de ne aggódj túlzottan az esetleg létező testi hibáid / hátrányaid miatt, ha vannak. A nőkre lehet hatni a lélekkel, és a szexuális hozzáállással is, ha őszinte vagy. Amelyik nőre meg nem lehet ezáltal hatni, avval még dugni se érdemes.

2016. szept. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
14%

"Fujjj, dehogy...."


Nehogy azt hidd hogy a nem foallasu lanyok kevesebb pasival fekudtek le :D

2016. szept. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az csak az egyik oldala hogy szeretet, ölelés. A másik oldal a vita, megfelelés, kényszerek, kiszolgáltatottság, csalódottság, megcsalás miatti gyötrelem. Szóval a szeretet áldozattal is jár.
2016. szept. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nem leküzdeni kell hanem olyan embert keresni aki viszont tud szeretni
2016. szept. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!