Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az iskolában ki vagyok kozosit...

Az iskolában ki vagyok kozositve, mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Uj suli,mindenki ismeri a masikat szoval en csak ugy belecsoppentem a kozepebe.Senkivel nem beszelek mert mindemkinek megvan a társasága es nem akaruk csak ugy odamemni h helo lehetek veletek?

Ma is negyed oras szunetbe egyeduk voltam,orokke valosagnak tunt,a tanar is latta de megis azokhoz ment akik tobben voltak

Hogy eljem tul a sulit?


2016. szept. 12. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Muszáj nyitnod feléjük,menj oda hozzájuk valamilyen sulival kapcsolatos kérdéssel,legyél kedves,laza. Ha ezt nem akarok akkor olvass,hallgass zenét,néha én is ezt teszem. :D
2016. szept. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
még csak most kezdődött a suli, hagy, hogy megismerjenek. menj oda a legszimpatikusabb csapathoz és kérdezd meg, hogy csatlakozhatsz-e a beszélgetéshez. hányadikba jársz?
2016. szept. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
elég ha csak egy barátot szerzel,nem kell a csöcselékhez csapódni..
2016. szept. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezaz h mindenki atnezrajtam egy embert sem tudk szerezni
2016. szept. 12. 21:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Még nyeregben vagy, max egy bő hete vagytok együtt, még nem skatulyázott be senki. A következő hetekben-hónapokban fog eldőlni, hogy mit gondolnak rólad a többiek, szóval még nem késő. De ha most nem teszel semmit, tényleg mindenki szemében te leszel a kiközösített.

Próbálj nem rástresszelni, próbáld szimpatikusnak látni a többieket, ne félj tőlük. Hallgasd meg mikről beszélnek, milyen dolgok érdeklik őket. Tuti lesz néhány dolog ami téged is érdekel, akkor meg már rögtön lesz közös téma. Teszem azt játékok, filmek, sorozatok, műszaki cuccok, autók stb. Amint hallasz valami közös nevezőt, azonnal csatlakozz be a beszélgetésbe. Nem kell a társaság középpontjának lenned, csak szólalj meg néha. Kérdezősködj sokat (újoncként ez tök természetes lesz nekik), nevess a többiekkel, mond ki azonnal ami eszedbe jut (bármekkora baromság is az).

A legrosszabb amit tehetsz ilyenkor, hogy passzív maradsz, mert magától valószínűleg senki nem fog odamenni hozzád. Neked kell nyitnod.

Legyél rajta a dolgon, mert ha kiközösítettként könyvelnek el, az komolyabb problémákat okozhat később, mint gondolnád..

2016. szept. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!