Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az iskolában eléggé egyedül...

Az iskolában eléggé egyedül érzem magam?

Figyelt kérdés

Igen furcsak ember vagyok, nem nagyon tartozom egy csoportba sem, emiatt nagyon egyedül vagyok az iskolában. Barátok nélkül, szünetekben, kajaszünetben, udvari szünetben mit tudnék csinálni? Internet, játékok..-oké, hamar meg lehet unni, főleg mert mindenki el van fogllva. Olvasás..-még jobban kiközösítenek, mert strébernek néznek. zenehallgatás...-megint csak esélyem sincs közeledni. Tanulni itthon megtanulok, átismételni max egy perc. De komolyan mindig egyedül vagyok. Egyedül eszek, egyedül lézengek az udvaron, stbstb. Meg gondolom a tél is rátesz, ezért néha már itthon is kiakadok, és inkább nem mennék be. Az időm nagy részében ülök itt-ott és nézem a többieket. Nem tudok mivel odamenni, erre gondoltam már de nem jön be. Vagy a könvtár. Az is jó, oda nem jönnek utánam utálkozni, de elég furcsán néznek rám.

Az iskolán kívül persze más a helyzet. 3 különböző sportot űzök, megvannak a magam kis "bandázós" barátai. Igen, a suliidő után délután.

Tudom, kicsit hosszú lett, de segítsetek, mit tudok tenni az ellen, hogy egyedül legyek. És itt nem arra irányul a kérdés, hogy barátokat akarok találni, mert van néhány ember, de ugye nem fogunk állandóan egymás nyakán lógni, hanem arra, hogy hogyan üthetném el az időm nagyjából értelmesen.

Köszönöm annak, aki végigolvassa, és még jobban köszönöm annak, aki értelmes választ tud írni. Nagyon hálás lennék.

Egy 17 éves kétségbeesett és magányos lány



2016. febr. 3. 00:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát aki furának és szokatlannak tart az egy bolond és kretén. Lehet te leszel az új Einstein:)

Átéreztem a helyzeted mert voltam én is ilyen szituban, persze nekem rosszabb volt mert fiú vagyok.Próbálj meg olyan emberekkel összhangban lenni akit érdekel hogy te mit szeretsz és csinálsz.Én többnyire a tesókkal vagyok jól el lenni:D

2016. febr. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Blade Bone ***** válasza:
Bezzeg ha ott lenne egy robert pattinson abból a filmből.. :D
2016. febr. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Blade Bone ***** válasza:

Na, már csak 4 százalékon vagyok, úgyhogy megfertőzlek egy kis ilyennel. :D Legyen jobb kedved meg minden, boldog szülinapot. :D


[link]

2016. febr. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a gyors válaszokat :D a robert féle csillogó emberekkel nem tudok mi kezdeni. ha ott lenne és megányos lenne valószínüleg elcsevegnék vele, de nem vinném túlzásba, valszínüleg oda sem férnék hozzá. a zene meg.. khm.. nem az én stílusom, de köszi.
2016. febr. 3. 01:09
 5/6 anonim válasza:

Elég régi a kérdés de azért válaszolok.

Van két legjobb barátnőm az osztályból,nagyon jóban vagyunk egész nap együtt vagyunk és sokat beszélgetünk.

Az osztályunk nos elég fura.

Vannak a tipik bunkók de ha kell kedves emberek.

Nos mindenkivel jóban vagyunk de nem szeretünk velük beszélgetni.Nme megyünk oda hozzájuk,semmi.

Csak mi hárman.

Egyedül leszek kedden.Az egyik barátnőm beteg a másik fogorvosnál lesz.

Na itt kiakadtam.😅

Elhatároztam hogy viszek könyvet.

Engem nem érdekel hogy strébernek vesznek mert olvasok.

Nem az ő dolguk hogy mit csinálok.Le is szarom magasról,egyébként sose szóltak be senkinek se azért mert olvas úgyhogy..

Tesi órán is olvasok meg szünetekben is.

Ennyi.

6 óránk lesz.Csak végigülöm aztán go home.

Nem vagyok napközis.

Csak leírtam hogy én így érzek hogy engem nem érdekel mit gondolnak rólam.

Te is tedd ezt!:)

Légy erős.☺

2023. ápr. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ui:Tesi órán azért olvasok mert szabadjáték lesz mondta a tanár.:)
2023. ápr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!