Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Naplóírás? Műveli még valaki?

Kata0403 kérdése:

Naplóírás? Műveli még valaki?

Figyelt kérdés
Ír még valaki közületek naplót? Rendszeresen minden nap vagy csak alkalmanként? Papíron vagy digitálisan?

2016. szept. 14. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.14 és 23 éves korom között minden nap írtam. Azóta csak néha, ha valami foglalkoztat. Papíron persze. 31/N
2016. szept. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Fuh,én amikor eszembe jut,de akkor se mindig. Ha vmi történik napközben,akkor egyből elkezdem magamnak mesélni a fejemben, mintha egy történetet mondanék el :D (sok könyvet olvastam😂). Papíron írom,színesen, egy fuzetbe amit a többi sulis füzet közé rejtek. A nevemet, osztalyomat rairom meg h ilyen olyan füzet (egy tantárgy). Sokszor kezdtem újat, de nem sokáig tudom magam tartani az íráshoz, de ilyenkor mindig megjon a kedvem :)

Te írsz naplót? Vagy szeretnél elkezdeni naplozni?

2016. szept. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak alkalmanként szoktam, egyébként annyit jegyzetelek a suliban és másolok otthon, hogy este már nincs kedvem írogatni semmit. Fejben minden napomat végiggondolom, összegzem, de csak akkor írom le, ha valami nagyon jelentős dolog történt. (Papíron szoktam, digitálisan nem szeretem.)
2016. szept. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én csak alkalmanként, füzetbe, tollal


26/n (12 é korom óta írok, de sosem írtam "kényszeresen" minden nap)

2016. szept. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is írok naplót már 12 éves krorm óta. Volt hogy abbahagytam egy kis időre de olyan is volt hogy naponta többször is írtam bele. Most 15 vagyok és hát igyekszem minden második nap írni bele valamit. Csak sajna sulieg minden mellett nem sok időm van rá.

De szerintem nagyon jót tesz, mert itt ki tudom írni magamból ez érzéseimet maleg azt ami bánt vagy aminek nagyon orulok. Írásban könnyebben ki tudom fejezni magamat. 15/l

2016. szept. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én is kisebb nagyobb megszakításokkal, de kiskorom óta írok. Kb 1-2 hetente írom le összefoglalva, hogy az adott időszakban mik történtek velem. Évek elteltével jó érzés visszagondolni rá, hogy mik történtek velem annó.
2016. okt. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Persze! Mi van ebbe a világban gáz naplót vezetni? Én pl. minden nap írok , jó igaz 3 hónapja , de minden nap. Egyszer jól fog jönni sőt a gyerekeid is láthatják , hogy milyen volt amikor te suliba jártál , stb... Én még rengeteg ideig tervezem.
2018. márc. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!