Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem érzed úgy, hogy csak egy...

Nem érzed úgy, hogy csak egy vagy a sok milliárd felesleges ember közül?

Figyelt kérdés

2016. szept. 8. 09:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
58%
Nem.
2016. szept. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
56%

Érzem, hogy csak egy porszem vagyok a világban, de nem érzem magam feleslegesnek.

A világmindenség szempontjából lehet, hogy felesleges vagyok. De vannak, akik szeretnek, nekik nem vagyok felesleges.

2016. szept. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
De.
2016. szept. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Tegyel valamit masokert rendszeresen es nem fogod ugy erezni.
2016. szept. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Vannak emberek akiknek fontos vagyok. Szóval nem vagyok felesleges, nekik legalábbis nem.
2016. szept. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem. Igaz, ugyan egyedül vagyok, de nem másokhoz kell viszonyítanom magam, hanem saját magamhoz. A saját dolgaimért kell küzdenem, azokért amelyek rólam szólnak és ez által teljesedhetek ki, ez által lehetek boldog. Minden ember egyedi és ez a lényeg, nem tucatrobotok vagyunk gyárakban, akinek ez az álma az egy kissé betegesnek mondható! Mindenkinek megvan a saját értékes tulajdonsága és ennek tudatában érdemes leélnie az életét!
2016. szept. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

hát vannak ilyen gondolataim... néha...hogy mind a több mint 7 milliárd ember fölöslegben van a csodálatos teremtett világban. Hogy nem kellene tönkretenni a technikával, a pazarlással a világot...ilyesmi. Akkor - ha kijövök a tehetetlenségi mélypontból, megpróbálom, amit tehetek. A "fölöslegből" adni. Jó szót, mosolygást, segítő kezet nyújtani. Érdekes hatása van. Nem az, hogy "jaj de fontos vagyok"- akik ezt érzik, nagyon rossz úton járnak. Boldogság érzés és nem baj, hogy fölöslegben vagyok, mégis jó.

Kőrösi Csoma Sándor:

"Ami boldogság van a világon, az mind a másoknak nyújtott szolgálatból ered."

2016. szept. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
ja, minden reggel amikor fölkelek. Aztán mikor beérek a melóhelyre, ott bent 9 órán keresztül..
2016. szept. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Rohadt sok ember él a földön, mindenki ezt érzi.
2016. szept. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

De mivel az életem nulla.

Amikor nem volt az, akkor nem éreztem, mert ki a fenét érdekel, jól elvoltam.

2016. szept. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!