Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 18 éves vagyok, nem volt...

18 éves vagyok, nem volt barátnőm és nem is hinném hogy valaha lesz, de ez most mellékes, szerintetek a kutyák feledtetni tudják a magányt?

Figyelt kérdés
Szóval arra gondoltam amikor már huszonéves leszek(persze akkor is egyedül leszek, mert már feladtam a barátnő keresést rájöttem nem kellek senkinek)akkor lesz egy házam és veszek egy kutyát:D nőstényre gondoltam, mert a kölykei majd pótolják az anyát amikor az meghal(10 év minimum) és így öregkoromig, bár egyedül leszek, DE felnevelek egy kutya dinasztiát amire büszke lehetek...szóóval szerintetek kivitelezhető ez?

#kutya #magány #németjuhász #Rihanna #pánovics gergő #jószelics kevin #szabados norbert #egyedül hal meg
2016. szept. 21. 17:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
74%
Van ingyenes pcsichológus is. Te csak simán lusta vagy
2016. szept. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
60%
LeL, én is egyedül fogok megdögleni. :D De nekem maximum autóm lesz. Azt fogom ápolgatni. :) Bár valószínűleg úgyse lesz jogsim, hát akkor nem lesz autóm. :D
2016. szept. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
67%
miért mondjátok h lesz barátnője, lehet tényleg esélytelen nem?
2016. okt. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Kutyáid bármikor lehetnek, ez nem függ attól, hogy egyedül élsz vagy párkapcsolatban. Szerintem ilyen fiatalon még ne add fel a reményt, Előtted az egész élet! 39 vagyok, én sem adtam még fel.

Lényeg, hogy ne görcsölj rá, hogy mindenképpen találnom kell valamit, fog jönni akkor, amikor nem is számítanál rá...

Sok sikert ne búslakodj!

2016. dec. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
utolsó és még "ártatlan" vagy?
2016. dec. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem az.

Bár én is szűz leszek 40 évesen,mar látom előre.


17/f

2016. dec. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Szerinte, vedd meg azt a kutyat😂de himet vegyel azt is tudod paroztatni.A kutyak ertelmesseb mint a mai emberek tobbsege,ha esetleg veletlenul bejonne egy kepbe a csoda lany akinek kellesz,akkor majd eltudjatok majd kozossen vinni setalni
2016. dec. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

A kutya tényleg jó magány ellen, de könyörgöm, ne pároztasd!

Nekem kettő jegesmackóm van, egy 50 és egy 60 kilós (fajtatiszta komondor, és a kölyke). Sokkal többet érnek, mint az emberek nagy része. Ha szexelni szeretnél, akkor meg prosti (ne valami olcsó cigánykvát, hanem valami minőségibbet)

De azért kajak ne add fel.

16/F

2016. dec. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Hogy jön ide Rihanna?Hogy függ össze?:D
2017. dec. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!